فروش عمده خرما ربی + تضمین کیفیت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

فروش عمده خرما ربی تنها به بازارهای داخلی کشورمان ختم نخواهد شد بلکه به کشورهای خارجی هم صورت می گیرد. نخلستان های خرما ربی در استان های خوزستان، کرمان و سیستان بلوچستان به وفور دیده می شود. همچنین خرماهای این مناطق از نظر کیفیت بسیار ممتاز به حساب می آیند. یکی از شهرهای تولیدی خرما ربی، ایرانشهر است که در صادرات خرما ربی به خارج از ایران بسیار نقش داشته است. خرما ربی ایرانشهر دارای کیفیت بسیار بالایی است که توسط نمایندگی ها، سورتینگ و بسته بندی شده می شود. قیمت خرما ربی ایرانشهر بسیار مناسب و به صرفه تر از انواع خرماهای تولیدی در ایران می باشد. فروش عمده خرما ربی با بهترین کیفیت و قیمت در مجموعه خومی انجام می شود که در ادامه بیشتر با این نمایندگی و صادرات این واریته خرما آشنا خواهید شد.

 

سودسازی با صادرات خرما ربی

همانطور که گفتیم در شهرهای بسیاری از کشورمان این خرما کاشت می شود. خرما ربی برداشت شده از کشور ما از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین به دلیل دارا بودن اقلیم مناسب مناطق ما، کاشت این خرما در ایران بسیار زیاد است. قطعاً فراوانی کشت این محصول تاثیر بسزایی در قیمت آن دارد. خریداران خرما ربی می توانند این خرما را علاوه بر کیفیت بالا با بهترین قیمت جهان خریدارری کنند. قیمت بسیار مناسب این خرما، نظر تاجران زیادی را به خود جلب کرده است. علاوه بر قیمت، خرما ربی ماندگاری بسیار بالایی دارد که صادرات و حمل و نقل آن را بسیار آسان کرده است. رطوبت این خرما به نسبت خرمای مضافتی پایین تر است و دارای شیرینی بسیار مطلوب تر می باشد. سود فروش و صادرات این خرما در بین صادرات محصولات دیگر بیشتر است.

خرما ربی عمده
خرما ربی عمده

 

خریداران خرما ربی

خریداران خرما ربی ضمن پیدا کردن خرما ربی درجه یک و ممتاز باید حواسشان به قیمت این خرما باشد. اگر به صورت اصولی خرما ربی را خریداری کنند می توانند با قیمت بسیار پایین و ارزان حجم بالایی از خرما ربی با کیفیت را خریداری کنند. منظور از خرید اصولی این است که شما به صورت مستقیم با کشاورزان در ارتباط باشید و خرید عمده خرما ربی را با کمترین قیمت بازار انجام دهید. به عنوان مثال خرما ربی ایرانشهر را که از کیفیت بسیار بالا برخوردار است را می توانید به طور مستقیم از کشاورزان این منطقه و محصول خریداری کنید. در این صورت قیمت خرما ربی ایرانشهر برایتان منصف تر و ارزان تر می افتد.

 

فروش عمده خرما ربی باکیفیت از مجموعه خومی

یکی از نمایندگی های معتبر در فروش عمده خرما ربی، مجموعه خرما خومی است که با حذف واسطه ها بهترین قیمت بازار را در اختیار شما، خریداران خرما ربی، می گذارد. جهت خرید و کسب اطلاعات تکمیلی از محصول و نحوه خرید از بازرگانی خرما خومی با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما