فروش خرمای کلوته صادراتی | بهترین قیمت بازار

زمان مطالعه: 3 دقیقه

فروش خرمای کلوته صادراتی درجه یک با توجه به ماندگاری بالا و البته قیمت مناسبی که دارد، از تقاضای بالایی در بازار داخلی و خارجی برخوردار شده است. شما می توانید بهترین قیمت خرما کلوته جیرفت را از مجموعه خرما خومی که بسته بندی این خرما با برند Madina را انجام می دهد، سفارش خرید دهید.
از آنجا که مصرف خرما علاوه بر طعم بی نظیر و لذت بخشی که داشته، خواص دارویی و درمانی بالایی هم برای افراد دارد؛ میزان تقاضای خیلی زیادی هم در بازار داخل و هم بازار خارج داشته است.
این موضوع سبب شده تا شاهد بازار داغ خرید و فروش انواع خرما کلوته درجه یک صادراتی کرمان، در ایران باشیم. تجار داخلی و خارجی هم به دنبال تأمین کننده این واریته در تناژ بالا، با قیمت و کیفیت متناسب با هم هستند.
آیا می دانید که مجموعه خرما خومی با فروش خرمای کلوته صادراتی و بسته بندی آن با برند Madina توانسته نرخ فروش خوبی را در بازار عرضه خرمای صادراتی داشته باشد؟

خرما کلوته ویژه صادرات چه مشخصاتی دارد؟

هر خرمایی که قرار است به بازارهای بین المللی؛ صادر گردد، بایستی دارای یک سری مشخصات منحصربفرد باشد. چرا که اگر در ابتدای امر، کیفیت خوب و درجه یکی نداشته باشد، به هیچ وجه مورد پسند بازار خارجی قرار نخواهد گرفت. این امر در بازار فروش خرمای کلوته صادراتی هم حائز اهمیت است.
خرما کلوته به سبب شباهت بسیار نزدیکی که به رقم مضافتی داشته، شهرت بسیار بالایی پیدا کرده است. از طرفی با توجه به اینکه این خرما قیمت مناسب تری هم دارد، در بازارهای پخش عمده و صادرات، بازارپسند بسیار خوبی را هم شامل می گردد.
اما تمامی این موارد کافی نبوده و خرمای کلوته درجه یک صادراتی بایستی ویژگی هایی هم داشته باشد. از جمله مهم ترین ویژگی ها و مشخصات این واریته می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

  • در سالن های سورتینگ و بسته بندی خرما، به خوبی سورت شده و ضایعات آن جدا گردد.
  • در بسته بندی این خرما هیچگونه رقم آفت زده، کرم زده یا لهیده وجود نداشته باشد.
  • کیفیت بسته بندی خرما کلوته، کاملا لوکس و درجه یک باشد.
  • ارقام خرمای صادراتی باید کاملا یکدست باشند.
  • قیمت خرما کلوته صادراتی باید متناسب با کیفیت آن در نظر گرفته شود.

در حال حاضر یکی از بهترین خرماهای کلوته (یا خرما کلیته) در کشور ما، در منطقه جیرفت کرمان برداشت می گردد. خرما کلوته جیرفت شهرت جهانی هم دارد و سالیانه حجم قابل توجهی از این خرما به کشورهای اروپایی، آسیایی و آمریکایی صادرات می گردد.
اما اینکه چگونه می توان این خرما را با قیمت مناسب و کیفیت خوب در تناژ بالا خریداری کرد، اهمیت زیادی برای تجار دارد. مشاورین خرما خومی قطعا پیشنهادات ویژه ای برای تجار خواهند داشت.
خرما کلوته درجه یک صادراتی

خرما کلوته درجه یک صادراتی
خرما کلوته درجه یک صادراتی

فروش خرمای کلوته صادراتی در مجموعه خرما خومی

فروش خرمای کلوته صادراتی درجه یک، در مجموعه خرما خومی، بدون واسطه انجام می گیرد. این خرما پس از برداشت، در سالن های بسته بندی، با بهترین کیفیت و ارقامی کاملا یک اندازه و یکدست، مورد بسته بندی قرار می گیرد.
برند Madina از برندهای مشهوری بوده که مجموعه ما، بهترین خرما کلوته ایران با این نام روانه بازارهای صادراتی و فروش می کند. شما می توانید ضمن استعلام آخرین قیمت خرما کلوته صادراتی از مشاورین ما، در کمترین زمان ممکن سفارش خود را به ثبت برسانید.

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما