قیمت خرمای پیارم حاجی آباد + خرید از باغدار

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد با توجه به اینکه یک خرمای مرغوب و صادراتی به شمار می آید، بیشتر از سایر نمونه های موجود در بازار داخلی و خارجی می باشد. اما با این حال، آنچه در این رابطه، تاثیر بسزایی دارد؛ میزان عرضه محصول و تقاضا برای خرید آن است. همچنین کیفیت و نوسانات بازار نیز، نقش پررنگی در قیمت این خرمای صادراتی دارد.

خرمای پیارم مرغوب و ویژگی های آن

خرمای پیارم را می توان بهترین و پرفروش ترین خرمای ایران دانست که طعم و کیفیت آن در دنیا زبانزد است. خواستگاه این خرما که از ارقام لوکس و گرانقیمت خرمای صادراتی محسوب می شود، منطقه حاجی آباد استان هرمزگان می باشد.
نمونه مرغوب خرمای پیارم را می توان با ظاهر جذاب و کشیده و همچنین پوست نازکی که از گوشت جدا نیست، شناسایی نمود. رنگ قهوه ای تیره و زیبای آن، دیگر ویژگی مهم این خرما است. همچنین طعم لذیذ و حالت کشدار و گوشتی آن در زیر دندان خود از دلایل بی مانند بودن خرمای پیارم در جهان است.
این نوع خرما، شیره ندارد و همین امر موجب ماندگاری طولانی مدت آن و افزایش قیمت خرمای پیارم حاجی آباد شده است.

قیمت خرمای پیارم

خرید خرما پیارم حاجی آباد از باغدار

خرید و قیمت پیارم درجه یک به این دلیل که به طور مستقیم و از طریق باغدار تهیه و به مشتری ارائه می شود، ساده تر و مناسب تر می باشد.
درواقع خریداران عمده، این اطمینان را داشته باشند که خرمای آنها مستقیمأ و بدون واسطه از باغات جنوب تهیه می شود و جای هیچ نگرانی بابت کیفیت و یا قیمت آن وجود نخواهد داشت.

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد صادراتی

به طور کلی فاکتورهای زیادی در قیمت خرمای پیارم صادراتی موثر هستند و این بیانگر آن است که نمونه های زیادی از این محصول در بازار وجود دارد که نیازمند دقت در هنگام خرید خرمای پیارم حاجی آباد می باشد. این موارد عبارتند از:

  • نوع بسته بندی
  • عرضه محصول در ایام خاص مانند رمضان و محرم
  • کیفیت خرما
  • هزینه های تولید
  • ظاهر خرما
  • اندازه و کشیدگی خرما
  • رنگ

بهترین روش فروش خرمای پیارم مرغوب

فروش اینترنتی خرمای پیارم یکی از راه هایی است که توسط آن می توانید از قیمت خرمای پیارم حاجی آباد به صورت آنلاین مطلع شده و خرمای مرغوب و صادراتی را مستقیمأ از باغدار تهیه نمائید.
از مزایای دیگر این روش، عدم نیاز به طی مسیرهای طولانی برای ملاقات با تامین کنندگان جنوب کشور است. به طوری که با صرف کمترین هزینه می توانید خرمای مرغوب پیارم را سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

خوشبختانه مجموعه خرما خومی توانسته با حضور در مراکز سورتینگ و بسته بندی، خرید عمده خرمای پیارم مرغوب و درجه یک را برای مشتریان خود فراهم آورد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما