قیمت خرمای مضافتی فله

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت خرما مضافتی فله به فاکتورهایی همچون: حجم خریداری شده، کیفیت محصول، زمان خرید خرما بستگی دارد. اما مهم ترین معیاری که بر قیمت خرما فله تاثیرمی گذارد، میزان تقاضای خریداران خرما مضافتی است. هر چه تقاضا بیشتر باشد، خریداران و تاجران قیمت آن را بیشتر می کنند. همچنین حجم سالانه تولید خرما مضافتی در سال هم یکی دیگر از معیارهای سنجیدن قیمت هر نوع خرمایی به حساب می آید. ایران که یکی از تولیدکنندگان خرما مضافتی در سراسر دنیا شناخته شده توانسته نمایندگی های معتبری در صادرات خرما مضافتی به کشورهای خارجی را داشته باشد. یکی از شاخص ترین مراکز خرید و فروش خرما در ایران، مجموعه خرماخومی است.
تاجرانی که در این صنعت مشغول به کار هستند می توانند، خرید خرمای ارزان را با خرما خومی تجربه کنند.

خرما مضافتی کرمان

کاشت خرما مضافتی بم در استان کرمان بیشترین فروش را به نسبت واریته ها خرما داشته است. خرما مضافتی با رطوبت بالایی که دارد در نگهداری و بسته بندی شدن نیاز به مراقبت بیشتری دارد. بیشترین فروش خرما مضافتی در ماه رمضان صورت می گیرد. این واریته خرما به دلیل ظاهر زیبا و خواص فوق العادش به خرمای کیمیا معروف شده است.
با توجه به اینکه سالانه حجم بسیاری از خرما مضافتی به کشورهای خارجی صادر می شود می توان گفت ” خرما مضافتی نقش بسیار مهمی در چرخه اقتصاد ایران را به عهده می گیرد.”

خرما مضافتی بم فله
خرما مضافتی بم فله

قیمت خرمای مضافتی فله

قیمت خرما 1402 یکی از بارز ترین مسائلی است که تمامی تاجران این صنعت به دنبالش هستند. با توجه به اینکه زمان برداشت خرما مضافتی در اواسط مرداد ماه تا شهریورماه است نمی توان قیمت دقیقی در این باره گفت. چرا که قیمت خرمای مضافتی فله با توجه به حجم سالانه برداشت آن سنجیده می شود. نوسانات اقتصاد ایران هم قطعاً بی تاًثیر در قیمت خرما نبوده.
برای اطلاع از قیمت خرمای صادراتی ایران می توانید به نماینگان این مجموعه تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

خرید خرمای مضافتی عمده

بسیاری از تجار به نبال خرید خرمای مضافتی فله هستند تا با بسته بندی های متنوع به کشورهای خارجی صادر کنند. خرما مضافتی درجه یک را می توانید در خرما خومی داشته باشید. این مجموعه سعی بر این داشته تا مرغوب ترین واریته های خرما را در بازار عرضه کند. همچنین کارشناسان حرفه ای این مجموعه می توانند مشاوره تخصصی در تجارت خرما به شما دهند.
خریداران عمده خرما مضافتی و تاجران می توانند با ارتباط مستقیم از خدمات این مجموعه بهره ببرند.

5/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما