بهترین خرمای خشک ربی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرما ربی یکی از مشهورترین واریته ی خرما به شمار می رود که بیشترین صادرات خرما ربی ایران به کشورهای آمریکایی و اروپایی صورت می گیرد. خرمای ربی در دو دسته، خشک و نیمه خشک وارد بازار می شود و هر کدام طرفدارهای خاص خودش را دارد. بهترین خرمای خشک ربی را می توان در استان سیستان بلوچستان مشاهده کرد. این نوع خرما به دلیل رطوبت کم و بسته بندی راحت و هم چینن میزان تقاضای بالا در بین تاجران بسیار معروف شده است.

بهترین خرمای خشک ربی

بهترین خرمای خشک ربی را می توان بیشتر در استان سیستان بلوچستان؛ شهرهای ایرانشهر و دلگان مشاهده کرد. صادرات خرما خشک ربی به دلیل دردسر کمتری که در مراحل برداشت، سورت و بسته بندی دارد، بیشتر باب شده است. شاید در چند سال قبل تمام خرماهای ایران به اسم پاکستان به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شده، اما امروزه به دلیل افراد ماهر و حرفه ای که پا در این کسب و کار گذاشته اند، در خود ایران بسته بندی شده و به کشورهای گسترده تری پخش می شود.

 

خرمای ربی صادراتی
خرمای ربی صادراتی

تفاوت خرمای ربی خشک و پیارم

از جمله دلایل تمایز خرما ربی با پیارم در این است که این نوع خرما به دلیل رطوبت پایین در دو نوع خشک و نیمه خشک سورت و بسته بندی می شود. از دیگر تفاوت های خرما ربی و خرما پیارم می توان به رنگ آن ها اشاره کرد. خرما ربی از رنگ تیره تری به نسبت خرما پیارم برخوردار است. برداشت خرما ربی در مرداد ماه و خرمای پیارم در شهریور ماه صورت می گیرد. اما مهم ترین تمایز این دو نوع خرما، قیمت خرمای ربی و پیارم به شمار می رود. خرما پیارم به دلیل شیره بیشتری که به نسبت خرما ربی دارد، بسته بندی و نگهداری آن سخت تر است، از این رو قیمت بالاتری به نسب خرما ربی خشک دارد.

خرید عمده خرما خشک ربی از خرما خومی

خرما خومی بهترین خرمای خشک ربی را به دست مصرف کنندگان و فعالان در این حوزه می دهد. شما می توانید واریته ی خرما را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب از مجموعه خرماخومی تهیه کنید.
خرما خومی با حذف واسطه ها توانسته مرغوب ترین خرما را با قیمتی بسیار مناسب تر به دست تاجران دهد.
برای خرید و مشاوره رایگان می توانید با نمایندگان این مجموعه ارتباط برقرار کرده و فقط از طریق یک تماس تلفنی سفارش خرمای عمده خود را ثبت کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما