قیمت خرما ربی دلگان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت خرما ربی دلگان که از مرغوب ترین خرماها به حساب می آید، به کیفیت آن که یکی از فاکتورهای مهم در سنجیدن هر نوع خوراکی است، بستگی دارد. خرمای ربی یکی از معروف ترین خرمای های ایران شناخته شده که سالانه حجم زیادی از این خرما به کشورهای خارجی صادر می شود.
خرمای ربی به رنگ قرمز رو به سیاه می باشد که در اصل سیاهی آن نشان از رسیدگی بیشتر دارد. این خرما خواص بسیار زیادی دارد که یکی از این خواص دارویی، تقویت استخوان ها و رفع کم خونی است.

خرما ربی بلوچستان

خرمای ربی از محصولات مهم سیستان بلوچستان به شمار می رود که یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در صنعت اقتصاد این استان است. در شهرهای سراوان و ایرانشهر سیستان، کشت این خرما بیشتر به چشم می خورد.
خرمای ربی به صورت بیضی و کشیده است. این خرمای نیمه خشک، بافت بسیار نرمی دارد. لذیذ بودن خرمای ربی و خواص دارویی آن باعث شده آن را به طلا سیاه صدا بزنند.
در خود شهرستان سیستان بلوچستان، خرید خرمای ربی به صورت خرید مستقیم از باغدار هم صورت می گیرد.
خرماهای ربی دلگان در بسته بندی بهداشتی و در اندازه های مختلف به تمامی شهرهای ایران و خارج از کشور صادر می شود.

 

خرما ربی دلگان بلوچستان
خرما ربی دلگان بلوچستان

خواص خرما ربی چیست؟

خرمای ربی ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. همچنین دارای مواد معدنی همچون: کلسیم، پتاسیم، منیزیم و مواد قندی است. خرمای ربی یکی از بهترین و خوشمزه ترین میان وعده ها است.
خرما ربی به صورت کشیده، پوست بسیار نازک، نیمه خشک، با شیره کم و رنگ سیاه قرار دارد. این خرما ماندگاری بالایی دارد. مواد معدنی و مغذی موجود در این خرما باعث استحکام استخوان ها و بهبود در کم خونی می شود.

قیمت خرما ربی دلگان سیستان بلوچستان

قیمت خرما ربی دلگان سیستان به صورت عمده و فله ای بستگی به اندازه بسته بندی خرما دارد. کیفیت خرما در قیمت آن بسیار تاثیر گذار است. خرما ربی ایرانشهر از معروف ترین واریته خرماها شناخته می شود.
قیمت خرما ربی 1402 با توجه به نوع، کیفیت بسته بندی و کیفیت خود خرما متنوع است.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما