پخش عمده خرما اهواز به سراسر دنیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از شهرهای بسیار مهم در تولید و صادرات ارقام خرما به سایر کشورهای خارجی، استان خوزستان و شهر اهواز آن می باشد. اهواز به دلیل شرایط آب و هوایی بسیار مناسبی که دارد یکی از قطب های مهم در تجارت خرما به حساب می آید. پخش عمده خرما اهواز به سراسر دنیا را می توانید مشاهده کنید. بهترین و مرغوب ترین انواع خرما در این شهر یافت می شود. همچنین قیمت انواع خرماها به دلیل فراوانی در اهواز بسیار مناسب تر از شهرهای دیگر است.

 

بهترین خرما اهواز برای صادرات

اگر بخواهیم از بهترین خرما اهواز نام ببریم می توانیم به خرما زاهدی و خرمای استعمران اشاره کنیم. خرمای استعمران خوزستان که یکی از محصولات اصلی و پرفروش این استان محسوب شده، فقط متعلق به شهر اهواز نیست بلکه در تمامی شهرهای خوزستان می توایند خرمای استعمران را با بهترین کیفیت پیدا کنید. یکی دیگر از بهترین خرمای خوزستان، خرما زاهدی اهواز می باشد که آوازه جهانی در کشورهای خارجی دارد. قیمت خرما خشک خوزستان یکی از اصلی ترین دلایل محبوب شدن این خرما در بازار خرما فروشان اهواز و بازارهای خارجی است که از نرخ بسیار پایینی برخوردار می باشد.

 

پخش عمده خرما اهواز

پخش عمده خرما اهواز سالانه با بهترین قیمت عرضه بازارهای تمام نقاط داخل و خارج کشور می شود. مرغوبیت انواع خرمای اهواز در بازارهای بین المللی بسیار معروف است. به عنوان مثال، سالیانه حجم بالایی از خرمای استعمران خوزستان که بیشترین حجم برداشت آن در شهر اهواز انجام می شود، وارد کشورهای خارجی می شود. کشورهای عربی و پاکستان یکی از مقصدهای اصلی صادرات این خرما می باشند. اگر از تاجران انواع خرمای اهواز هستید، از نمایندگی خریدتان مطمئن شوید که خرمای اصل اهواز را به دست شما می دهد. خرماهای برداشتی این شهر از نظر ظاهری و طعم شان به هیچ عنوان با خرمای شهرهای دیگر ایران قابل قیاس نیستند. فصل برداشت اکثر خرماها در ماه های مرداد و شهریور ماه صورت می گیرد. شاید جالب باشدکه بدانید تمامی خرماهای خوزستان به دلیل مرغوبیت بسیار بالایی که دارند قبل از ماه برداشت شان، پیش فروش می شوند.

خرمای استعمران خوزستان

عمده فروش خرمای اهواز

بازرگانی خرما خومی یکی از بزرگترین عمده فروش خرمای اهواز می باشد که در بین تاجران ایرانی دارای اعتبار بالایی است. برای خرید و جهت کسب اطلاعات به روز و دقیق از مشخصات و قیمت خرمای اهواز می توانید با کارشناسان تیم خومی تماس حاصل نمایید. نحوه خرید از ما، مجموعه خومی، به صورت آنلاین و غیر حضوری می باشد. با یک تماس می توانید سفارش خود را ثبت کنید. خیالتان از بابت کیفیت و قیمت خرماهای بازرگانی khomi dates راحت باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما