خرما کلوته عنبرآباد | خرید مستقیم | کیفیت تضمینی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرمای کلوته عنبرآباد یکی از بهترین واریته های کلوته کرمان را می توانید با قیمت عمده و کیفیت درجه یک از نمایندگی خرما خومی khomi Dates خریداری کنید.
خرمای کلوته ظاهری بسیار شبیه به خرمای مضافتی بوده که طبع بسیار گرم و طعم لذیذی دارد. این نوع خرما از دسته خرماهای نیمه مرطوب است. فیبر بالای خرمای کلوته باعث می شود شما در طول روز با خوردن 3 تا 5 خرما احساس گرسنگی کمتری کنید.
عنیرآباد یکی از مناطق مشهور در برداشت خرمای کلوته به شمار می رود. اما یکی از دغدغه های تاجران و خریداران عمده خرمای کلوته چگونگی خرید نوع درجه یک این واریته است. نمایندگی خرما خومی پیشنهادات ویژه ای برای شما خریداران دارد.

خرما کلوته عنبرآباد

کاشت خرمای کلوته در مناطق جنوبی استان کرمان به وفور دیده می شود. در واقع می توان گفت کاشت خرمای کلوته به مناطق جیرفت و عنبرآباد بر می گردد. خرمای کلوته عنبرآباد و جیرفت از مرغوب ترین خرماهای ایران محسوب می شود. این نوع خرما از پرفروش ترین انواع خرماها در کشورمان به شمار می رود. فروش خرمای کلوته در ماه رمضان بسیار بالا است همچنین قیمت بسته خرما در این ماه نسبت به ماه های دیگر افزایش پیدا می کند.
خرما کلوته عنبرآباد به دلیل کیفیتی که دارد از دسته خرماهای مرغوب و پرفروش ایران به حساب می آید. قیمت خرمای صادراتی ایران با توجه به میزان کیفیت خرما متفاوت است. فصل برداشت این نوع خرما تابستان در شهریور ماه صورت می گیرد.

 

خرما کلوته صادراتی
خرما کلوته صادراتی

خرما کلوته صادراتی

تقریباً خرما کلوته صادراتی بیشتر در شهرهای عنبرآباد و جیرفت تولید می شود. ارزش غذایی خرمای کلوته درجه یک بسیار بالا است و سرشار از مواد مغذی و آلی می باشد. درصد کلسیم و پتاسیم خرمای کلوته بیشتر از درصد قند است. رفع کم خونی و استحکام استخوان ها از جمله خواص خرمای کلوته به حساب می آیند. همچنین طبع این خرما گرم است. یکی از موارد مهم در صادر ات خرما ماندگاری بالای آن است. خرما کلوته به سبب رطوبت پایین، ماندگاری خوبی داشته و گزینه مناسبی برای صادرات می باشد.
تمامی ویژگی های فوق سبب شده تا خرمای کلوته یکی از بهترین خرماهای صادراتی ایران لقب بگیرد.

خرید خرمای کلوته درجه یک کرمان

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در قیمت عمده خرمای کلوته می توان به کیفیت آن اشاره کرد. در شهر های جنوبی همچون عنبرآباد به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد، خرمایی مرغوب برداشت می شود.
برای خرید خرمای کلوته درجه یک می توانید بدون هیچ واسطه ای از مجموعه خرما خومی به صورت فله ای و عمده، تهیه کنید.

سوالات متداول شما

کیفیت خرما کلوته عنبرآباد چگونه است؟

عنبرآباد یکی از مناطق با آب و هوا و خاک حاصلخیز است که در زمین های با پتانسیل بالا و خاک حاصلخیز جهت برداشت واریته خرمای صادراتی، کیفیت ویژه ای از خرمای کلوته ایران را ارائه می دهد. تجار می توانند بهترین کیفیت خرما کلوته را از نمایندگی خرما خومی بخواهند.

قیمت خرما کلوته صادراتی روغن زده چه نرخی دارد؟

قیمت خرما کلوته صادراتی به کیفیت و منطقه ای که خرما از آنجا برداشت می شود، بستگی دارد. اما در نمایندگی khomi dates با حذف واسطه ها، خریدی اقتصادی را تجربه خواهید کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما