خرید خرما پیارم اصل | سفارش از دل نخلستان

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرید خرما پیارم اصل در تناژ بالا با قیمت مناسب، یکی از دغدغه های اصلی تجار است. شما می توانید از طریق مجموعه خرما خومی، مستقیما از دل نخلستان های حاجی آباد، خرمای پیارم اعلاء و صادراتی را بدون واسطه سفارش دهید.
اگر چه خرما پیارم به یکی از گرانترین واریته های خرمای ایران مشهور بوده، اما دارا بودن مشخصات و ویژگی های بی نظیرش، بازارپسند خوبی برای آن رقم زده است. در واقع شما با خرید خرما پیارم اصل و درجه یک، به اندازه کیفیتی که تحویل می گیرد، قیمت آن را پرداخت می نمایید.
اما متأسفانه هستند مراکز فروشی که خرمایی درجه 2 و حتی خرمای بار کهنه پارسال را به جای خرمای پیارم اصل و تازه، به فروش می رسانند. یا حتی هستند مراکز فروشی که قیمت خرما پیارم را گرانتر از آنچه که هست، ارائه می دهند.
بنظر شما چاره کار کجاست؟ چگونه می توان خرما پیارم درجه یک صادراتی را با قیمت مناسب در تناژ بالا خریداری کرد؟

راهنمای خرید خرما پیارم اصل

برای آنکه تجار بتوانند در امر صادرات خرما پیارم، حاشیه سود خوبی را بدست آورند، قطعا خرید خرما پیار اصل و درجه یک، اهمیت بالایی دارد. اما از آنجا که خرمای پیارم در اغلب مناطق خرماخیز کشور برداشت می گردد، ممکن است تأمین کیفیت خوب و قیمت مناسب این واریته، کمی دغدغه برانگیز باشد.
در حال حاضر منطقه حاجی آباد استان هرمزگان، قطب تولید و برداشت خرما پیارم به شمار می رود. در واقع اگر خرمای پیارم اصل و مرغوب می خواهید، حتما در بازار به دنبال خرما پیارم حاجی آباد باشید.
واریته پیارم برداشتی از نخلستان های حاجی آباد، گوشتی و بسیار خوش طعم است. این خرما خشک و نیمه خشک و شکلاتی بوده و ماندگاری بسیار بالایی هم دارد. این مشخصات، ویژگی های یک خرما پیارم اصل بود که بیان شد. از طرفی خرمای پیارمی که برای صادرات انتخاب می گردد، بایستی تازه، درشت و کیفیت بی نظیری داشته باشد.
انواع خرما پیارم جهت عرضه به بازار عبارتند از:

  • خرما پیارم سوپر
  • خرما پیارم استاندارد
  • خرما پیارم درجه یک
  • خرما پیارم درجه دو
  • خرما پیارم طلایی
  • خرما پیارم 500 گرمی

یادتان باشد که قیمت خرما پیارم در بازارهای رقابتی، علاوه بر کیفیت آن، فاکتوری مهم است. پس اگر شما بتوانید دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه دهید، قطعا حاشیه سود بالایی در صادرات این خرما خواهید داشت.

خرمای پیارم اصل حاجی آباد

سفارش خرما پیارم حاجی آباد از دل نخلستان

تجار داخلی و خارجی همواره نگران چگونگی خرید خرما پیارم اصل در بازارهای داخلی کشور هستند. چرا که واسطه ها همواره به سبب سود خود، دست به هر کاری زده و خرمایی بی کیفیت را بجای خرمای اصل و تازه می فروشند.
تنها راهکار خرید بهترین خرما پیارم ایران، سفارش این خرما مستقیم از دل نخلستان است. پس باید نمایندگی ها و مراکز فروشی را برای خرید انتخاب کنید که خرما را مستقیما از دست باغدار به دست شما می رسانند.
مجموعه خرما خومی یکی از اولین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده خرمای پیارم صادراتی حاجی آباد بوده است. این مجموعه با حذف واسطه ها، امکان خرید اینترنتی خرما پیارم را برای تمامی تجار و خریداران فراهم آورده و سابقه ای درخشان دارد.
شما می توانید همین حالا با مشاورین ما در ارتباط بوده و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را به ثبت برسانید. قیمت خرمای پیارم 1402 در این مجموعه به عرضه می رسد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما