قیمت خرمای استعمران درجه یک

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت خرمای استعمران درجه یک با توجه به عواملی از جمله کیفیت و اندازه خرما سنجیده می شود. میزان سورتینگ خرمای استعمران و نحوه بسته بندی شده ی این محصول هم از دیگر موارد تاثیرگذار بر قیمت خرمای استعمران به شمار می روند. برای اطلاع از قیمت عمده خرمای استعمران می توانید با یک مرجع معتبر و مشغول به کار در این حوزه در ارتباط باشید تا لیست قیمت های روز را برای شما به نمایش بگذارد.
خرما خومی یکی از اولین و معتبرترین مراکز فروش عمده خرما سایر یا استعمران از دل نخلستان است که پیشنهادات ویژه ای برای تجار و خریداران عمده دارد.

خرمای استعمران خوزستان

خرمای استعمران خوزستان یکی از مرغوب ترین محصولات صادراتی این استان به حساب می آید. این نوع خرمای که در استان خوزستان به وفور کاشت و برداشت می شود، سالانه بیش از 60 درصد از خرمای استعمران صادراتی ایران را به خود اختصاص داده است. خرمای استعمران را می توانید با کیفیت و قیمت متناسب با هم را از مجموعه خومی تهیه کنید.

خرمای سایر درجه یک صادراتی

صادرات خرمای استعمران یا همان خرما سایر از پایه های مهم در اقتصاد استان خوستان به شمار می روند. خوزستان با دارا بودن اقلیم مناسب، حجم بسیار بالایی از این نوع خرما را در سال عرضه بازار می کند. این نوع خرما را می توان در کیفیت های متفاوت تهیه کرد. خرمای سایر درجه یک صادراتی جزوء خرماهای پرتقاضا در این صنعت شناخته شده است. جهت اطلاع از قیمت خرمای استعمران درجه یک باید به مراکز عمده فروش خرما مراجعه نمایید تا قیمت دقیق را به شما اعلام نمایند.

خرما استعمران صادراتی
خرما استعمران صادراتی

قیمت خرمای استعمران درجه یک

از معیارهای مهم در قیمت گذاری خرما می توان به مواردی همچون میزان تولید آن در سال، میزان تقاضا، نوع بسته بندی، روش و کیفیت سورتینگی محصول، از همه مهم تر کیفیت آن و اندازه خرما اشاره کرد. اینکه خرمای خریداری شده ریز و درشت باشد یا در دسته خرماهای درجه یک یا دو قرار گرفته باشد از عوامل مهمی است که با قیمت خرما رابطه مستقیمی دارد.
برای خرید عمده خرمای استعمران خوزستان باید تمامی فاکتورهای ذکر شده را در نظر بگیرید و اطمینان پیدا کنید که قیمت آن با توجه به مشخصات حقیقی خرما در نظر گرفته شده است.
جهت اطلاعات بیشتر و دقیق تر از قیمت خرمای استعمران درجه یک با کارشناسان مجموعه خرما خومی در تماس باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. برای خرید عمده خرمای سایر یا استعمران هم می توانید، بدون هیچ اتلاف وقت، به صورت اینترنتی و آنلاین از نمایندگی خومی اقدام نمایید.

5/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما