قیمت روز خرما ربی + خرید از باغدار

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت روز خرما ربی به اضافه خرید این واریته مستقیما از دست باغدار، قطعا برای خریداران عمده و تجار، اهمیت بالایی دارد. نمایندگی khomi dates یکی از اولین و معتبرترین مراکز فروش عمده خرما ربی صادراتی در کشور است که پیشنهادات ویژه ای برای شما دارد. قیمت امروز خرما ربی در سال 1402 را از کارشناسان ما استعلام کنید.

بازار خرید و فروش خرما ربی

یکی از مرغوب ترین خرماهای نیمه مرطوب که هر روز بر میزان تقاضای آن افزوده می شود، خرما ربی است. این نوع خرما علاوه بر پرطرفدار بودنش در بین مصرف کنندگان، محبوبیت بالایی در بین افراد فعال در این صنعت را به خود اختصاص داده است. خرما ربی با ماندگاری بالا، طعمی بی نظیر و خواص بیشمارش توانسته جا پای خود را در بازارهای داخلی و خارجی محکم کند. خرما ربی بسیار شبیه به خرما پیارم است و فقط در یک مورد با هم فرق دارند.

تفاوت خرمای ربی و پیارم

اصلی ترین تفاوت خرما ربی و پیارم این است که گوشت خرما پیارم سفت و سخت تر از خرمای ربی است، از این رو در نگهداری ماندگاری بسیار بالایی دارد. اگرچه که ماندگاری خرما ربی هم بسیار خوب است اما به ماندگاری خرما پیارم نمی رسد. قیمت خرمای پیارم با توجه به ماندگاری بالایش از قیمت خرما ربی بیشتر است.

 

خرما ربی قیمت امروز
خرما ربی قیمت امروز

قیمت روز خرما ربی

مشتریان خرما ربی در پی اطلاع از قیمت روز خرما ربی باید به مراکز فروش عمده خرما که در این حوزه به رسمیت شناخته شده اند، مراجعه نمایند. این مراکز معتبر قیمت دقیق خرما ربی در سال 1402 را به همراه نوسانات احتمالی قیمت خرما را به شما اعلام می کنند. به طور کلی قیمت خرما ربی ایرانشهر و قیمت خرما ربی دلگان به دلیل فراوانی این واریته خرما، بسیار مناسب هستند.

خرید عمده خرما ربی

جهت اطلاع از قیمت روز خرما ربی و ثبت سفارش خرید عمده خرما ربی، با شماره های درج شده در سایت رسمی خرما خومی تماس حاصل نمایید. کارشناسان این مجموعه شما را در خریدتان راهنمایی خواهند کرد و اطلاعات دقیقی از محصولات و خدمات نمایندگی شان را به شما ارائه خواهند داد. تیم خرما خومی با حذف واسطه های موجود در این صنعت و ارتباط مستقیم با خریداران عمده، توانسته قیمت را تا حدالامکان برای خریداران پایین بیاورد. برای خرید از این مجموعه کافیست با کارشناسان خومی تماس بگیرید و فقط با یک تماس، سفارش عمده خود را ثبت کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما