صادرات خرمای مضافتی بم

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صادرات خرمای مضافتی بم از ایران به کشوهای خارجی بسیاری صورت می گیرد. اما متأسفانه در قدیم به دلیل نداشتن امکانات در کشورمان، حجم زیادی از خرماهای ایران در کشورهای خارجی بسته بندی شده و به اسم آن کشور صادر شده است. با گذشت زمان سرمایه گذاران بسیاری پا بر این عرصه گذاشتند و توانستند صنعت خرمای ایران را در خارج از کشورمان معروف کنند. خرما خومی یکی از مراکز پخش عمده خرما به داخل و خارج می باشد. برای برقراری ارتباط با کارشناسان این مجموعه کافیست فقط تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی و حضوری ، بدون پرداخت هیچ هزینه ای بهره ببرید.

صادرات خرمای مضافتی بم

یکی از معروف ترین خرماهای ایران که به یکی از محصولات صادراتی معروف شناخته شده است، خرما مضافتی بم می باشد. در شهر بم، مرغوب ترین خرمای مضافتی را می توان مشاهده نمود. خرما مضافتی نسبت به خرما پیارم از طرفداران بیشتری برخودار است. اما یکی از نکات مهم در خرید خرما مضافتی را باید بدانید، خرما مضافتی رطوبت بالایی به نسبت خرماهای دیگر دارد که این امر سبب شده نگهداری و صادرات آن سخت تر شود. درست است این نوع خرما در بین مصرف کنندگان طرفدار دارد اما تاجران کمی این واریته خرما را برای صادرات انتخاب می کنند. واضح است است که خرما مضافتی برای نگهداری و صادر شدن نیاز به امکانات بیشتری، من جمله سردخانه دارد.

خرما مضافتی صادراتی بم
خرما مضافتی صادراتی بم

قیمت خرمای مضافتی صادراتی

قیمت خرمای مضافتی به دلیل شرایطی که در قسمت بالا ذکر کردیم کمی از واریته های دیگر گران تر است. قیمت عمده خرما در بم همیشه مناسب تر بوده چرا که نخلستان خرما در این شهر به وفور دیده می شود. یکی از معتبرترین شرکت خرما مضافتی بم در ایران می توان به خرماخومی اشاره کرد. این مجموعه علاوه بر خرما مضافتی تمامی واریته های خرما با قیمتی مناسب و کیفیتی تضمین شده را وارد بازار می کند.

فروش خرما مضافتی درجه یک در خرما خومی

خرما خومی با تخصص بالایی پا در عرصه خرید و فروش عمده خرما و صادرات خرمای مضافتی بم گذاشته و امروه توانسته رتبه بالایی در این زمینه کسب کند. کارشناسان این مجموعه علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، شما را در این زمینه مشاوره تخصصی می دهد. جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش خود کافیست با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما