صادرات خرما مضافتی یکتا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صادرات خرما مضافتی یکتا در بسته بندی های کاملا بهداشتی و سوپر لوکس، با قیمت کاملا رقابتی، شرایط ویژه ای در نمایندگی خرما خومی دارد. تجار و صادر کنندگان داخلی و خارجی می توانند در کمترین زمان ممکن، با این شرایط ویژه آشنا شوند.
اگر می خواهید خرمای مضافتی یکتا را صادرات کنید، مابه شما اطلاعاتی در مورد خرما مضافتی یکتا به می دهیم، پس تا آخر این مقاله با ما همراه شوید.
خرما مضافتی یکی از شناخته ترین خرما ها بین مردم می باشد. رنگ سیاه و طعم بی نظیرش، طرفدارن زیادی را به سمت خود کشانده است. خرما مضافتی به مضافتی بم معروف است.

چرا خرما مضافتی یکتا بخرم؟

خرما مضافتی برند یکتا ازخواص بالایی برخوردار است، مثل منیزیم و پتاسیم. منیزیم استهکام استخوان های بدن را افزایش می دهد و باعث کم شدن دیابت می شود.
پتاسیم استرس را کاهش می دهد و برای بالا رفتن آرامش اعصاب بسیار مناسب است. همچنین پتاسیم از سکته جلو گیری کرده و مایعات بدن را تنظیم می کند.
خرما مضاتی در چربی سوزی نقش مهمی دارد، همچنین در بهبود فلج اعضا، کمردرد و ناراحتی های مفاصل نقش موثری دارد.
آمارها نشان می دهد که در مناطقی که خرما در آنجا به وفور بوده، سرطان بسیار کم است. این خرما اسید معده را کاهش می دهد. جوشانده خرما با مخلوط شدن شیر برای سینه درد بسیار موثر می باشد.
علاوه بر خواص بی نظیر خرما مضافتی یکتا، این رقم از قیمت مناسب برخوردار بوده است. همچنین بسته بندی لوکس و درجه یکی داشته که در آن ارقام کاملا یکدست هستند.

خرما مضافتی یکتا
خرما مضافتی یکتا

صادرات خرما مضافتی یکتا

صادرات خرما مضافتی به اکثر کشور ها با تناژ بالا انجام می شود. در این میان صادرات خرما مضافتی یکتا با توجه به کیفیت رقم و بسته بندی لوکس، شرایط ویژه ای را از آن خود نموده است. این خرما بخاطر طعم بسیار دلچسب و خواصش رتبه ی اول را در جهان دارد.
خرما مضافتی یکتا قابلیت ماندگاری بیش از یک هفته را در سردخانه دارد و برای صادرات بسیار مناسب است. خرما مضافتی یکتا بافت بسیار نرمی دارد و می تواند گزینه بسیار خوبی برای صرف در وعده صبحانه یا عصرانه باشد.
یکی دیگر از دلایلی که باید خرما مضافتی یکتا را انتخاب کنید قیمت این خرما است، که با وجود خواص و کیفیت بالا، این رقم قیمت نسبتا مناسبی را دارد. شرایط نگهداری خرما مضافتی یکتا در دمای 5 تا 5- درجه سانتی گراد می باشد.

سخن آخر

در صادرات خرما مضافتی یکتا یکسری از فواید این نوع خرما را خواندیم، فهمیدیم که خرما مضافتی تاچه دمایی و چند روز ماندگاری دارد. این خرما از نظر صادرات و طعم، رتبه اول را درجهان از آن خود نموده است.
در صورتی که در تناژ و حجم بالا، خریدار بهترین خرما مضافتی ایران هستید، می توانید همین حالا با مشاورین خرما خومی در ارتباط مستقیم باشید.

5/5 – (2 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما