خرمای زاهدی استان فارس | درجه یک | ارقام یکدست

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرما زاهدی استان فارس که با نام خرما زاهدی شیراز هم مشهور بوده، از ارقام درجه یک خرمای صادراتی ایران است. بسیاری از تجار و خریداران عمده خرما زاهدی که به دنبال حاشیه سود بالا از فروش و صادرات این خرما هستند، نمی دانند که از کدام مرکز فروش عمده خرما می توانند خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت را تجربه کنند.
در بازرگانی خرما خومی، با توجه به حذف تمامی واسطه ها و ارتباط مستقیم با باغدار، خرید عمده خرما زاهدی فارس با کیفیت درجه یک و ارقام کاملا یکدست انجام می پذیرد. در ضمن قیمت خرما زاهدی همان قیمت روز بازار، بدون هیچ افزایشی خواهد بود. جهت آگاهی از کیفیت خرما زاهدی فارس و نحوه خرید مطمئن، تا پایان همراه ما باشید.

انواع خرمای فارس را بشناسید

خرما، میوه ای شیرین و پرطرفدار، در مناطقی گرمسیری که خاک حاصلخیز و آب و هوای مساعد جهت رشد و پرورش نخلستان ها را داشته، رشد و نمو ویژه ای پیدا می کند. در ایران خوشبختانه شاهد لطف بیکران الهی بوده ایم و هم اکنون در جای جای جنوب کشور، شاهد نخلستان های سر به فلک کشیده ایم که در این میان، نام استان فارس و شیراز هم به چشم می خورد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید انواع واریته خرما در شیراز و جهرم برداشت شده و آمارها نشان از میزان تناژ بالای صادرات خرما در این منطقه را دارد.
تولید انواع خرما در استان فارس سبب شده تا همه ساله شاهد نرخ بالای خرید و فروش خرما برای صادرات باشیم. تجار به این منطقه آمده و هر یک به دنبال بهترین کیفیت و قیمت از یک خرمای صادراتی درجه یک هستند.
ثمره نخیلات استان فارس، چیزی بالغ بر 200 هزار تن بوده و انواع واریته خرمای برداشتی در این استان و شهر شیراز، عبارتند از:

  • خرمای زاهدی استان فارس
  • خرما شاهانی
  • خرما کبکاب
  • خرما خاصویی
  • خرما پیارم
  • خرما مجول
  • خرما بریم و …

انواع خرمای فارس را بشناسید

کیفیت خرمای زاهدی استان فارس چگونه است؟

در میان تمامی واریته های برداشتی در استان فارس، خرمای زاهدی یا خرمای قصب شیراز، کیفیت ویژه ای جهت صادرات دارد. خاک حاصلخیز، آب و هوای مساعد و زمین های کشاورزی با کشاورزانی مستعد و پرتلاش، پتانسیل رشد و پرورش نخلستان ها در فارس را دو چندان نموده است.
کیفیت خرمای زاهدی استان فارس که عمدتا برداشت شده از مناطقی چون جهرم، قیرو کارزین، فراشبند، خشت، کازرون و غیره بوده، کیفیتی مناسب صادرات است. خرما زاهدی درجه یک صادراتی را می توانید از این مناطق، خریداری کنید. اما آیا هر مرکز فروش عمده خرما در استان فارس و شهرهای همجوار؛ کیفیت و قیمت این خرما را متناسب با هم ارائه می دهند؟ قطعا پاسخ منفی است. بنظر شما راهکار چیست؟

 

فروش عمده خرما زاهدی شیراز {ارقام کاملا یکدست}

اگر شما هم قصد خرید عمده خرمای زاهدی استان فارس با قیمت مناسب دارید، مجموعه خرما خومی یکی از مراکز اصلی پخش عمده خرمای زاهدی صادراتی در ایران است. این مجموعه با نظارت کامل بر نخلستان های فارس و شیراز در تمامی مراحل برداشت، سورتینگ و بسته بندی، بدون هیچ واسطه ای خرمای اعلای شیراز را به دست تجار و خریداران عمده می رساند.
تمامی خریدارانی که دغدغه چگونگی خرید عمده خرما زاهدی فارس با ارقام کاملا یکدست، بدون کرم زدگی، لهیدگی و در بسته بندی های لوکس را دارند، می توانند با مشاورین ما در تماس مستقیم باشند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما