راهنمای خرید خرما پیارم + لیست قیمت 1403

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرما پیارم یکی از محبوب‌ترین انواع خرما در ایران و جهان است. این خرما به دلیل طعم شیرین و لذیذ، بافت نرم و لطیف، و ظاهر زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. خرما پیارم در استان هرمزگان، به ویژه در شهرستان حاجی‌آباد، کشت شده و در ماه‌های شهریور و مهر برداشت می‌شود.
اگر قصد خرید خرما پیارم را دارید، بهتر است قبل از خرید، اطلاعاتی در مورد این خرما داشته باشید. در این مقاله، به شما کمک می‌کنیم تا با راهنمای خرید خرما پیارم آشنا شوید.

معیارهای انتخاب خرما پیارم درجه یک صادراتی

خرما پیارم از انواع خرمای نیمه خشک است. این خرما دارای پوستی نازک و قهوه‌ای رنگ بوده، گوشت خرما نرم و لطیف است و طعمی شیرین و لذیذ دارد. خرما پیارم دارای ارزش غذایی بالایی است. این خرما منبع خوبی از کربوهیدرات‌ها، فیبر، و مواد معدنی مانند پتاسیم، منیزیم، و آهن بوده و به همین سبب مصرف آن می تواند خواص دارویی و تغذیه ای خوبی برای افراد داشته باشد.
یکی از مهم ترین دلایلی که سبب شده تا خرما پیارم، خرمایی ناب برای صادرات تلقی شود، همین نیمه خشک بودن آن و خواص بی نظیر دارویی و تغدیه ای آن بوده است. اما تجار همواره نگران چگونگی انتخاب رقم خرما پیارم موجود در بازار، برای صادرات به بازارهای بین المللی بوده اند.
هنگام خرید خرما پیارم درجه یک صادراتی، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • پوست خرما باید نازک و قهوه‌ای رنگ باشد.
  • گوشت خرما باید نرم و لطیف باشد.
  • خرما باید شیرین و لذیذ باشد.
  • خرما نباید خراب یا کپک زده باشد.

بسته بندی خرما پیارم از دیگر نکات و موارد مورد توجه در هنگام خرید خرما ویژه صادرات است. حتما شنیده اید که می گویند از کوزه همان برون تراود که در اوست. اغلب مشتریان هم به ظاهر بسته بندی خرما پیارم، توجه ویژه ای می نمایند. پس خرمایی را انتخاب و به بازارهای بین المللی صادرات کنید که بسته بندی لوکس و کاملا بهداشتی دارد.

 

خرید خرما پیارم درجه یک صادراتی

 

راهنمای خرید خرما پیارم برای صادرات

در اینجا سعی می کنید چند نکته مهم پیرامون چگونگی یا راهنمای خرید خرما پیارم برای صادرات را به شما تجار گرامی گوشزد کنیم.
نکته اول اینکه به هیچ وجه فریب برخی از واسطه ها و دلالان بازار فروش عمده خرما را نخورید. چرا که متأسفانه این دلالان تنها به فکر جیب خود بوده و خرماهای کهنه یا بار پارسال را بجای خرمای پیارم تازه می فروشند. آن هم با قیمتی گرانتر نسبت به پارسال!
در این میان مهم است که شما، قبل از خرید خرما پیارم صادراتی؛ حتما با شناخت قبلی نسبت به یک مرکز فروش، خرید خود را انجام دهید. مراکز فروشی برای خرید عمده خرما پیارم درجه یک صادراتی، معتبر هستند که خودشان در دل نخلستان ها حضور داشته و با نظارت بر تمامی مراحل سورتینگ و بسته بندی خرما، خرمایی درجه یک با ارقام کاملا یکدست، بدون لهیدگی و ترشیدگی را به دست شما تجار می رسانند.

راهنمای خرید خرما پیارم برای صادرات

 

قیمت خرما پیارم تازه حاجی آباد در بازرگانی خومی

حاجی آباد هرمزگان قطب تولید و برداشت خرما پیارم اعلا و درجه یک صادراتی ایران به شمار می رود. قیمت خرما پیارم تازه حاجی آباد قطعا نسبت به سایر ارقام خرما پیارم موجود در بازار، گرانتر است. چرا که این خرما، کیفیت و مرغوبیت بی نظیری داشته و طعم فوق العاده ای هم دارد.
در بازرگانی خرما خومی، با توجه به حذف تمامی واسطه ها میان کشاورزان و خریداران، شما می توانید کمترین قیمت ممکن را برای خرید عمده خرما پیارم بپردازید. بی شک با دریافت راهنمای خرید خرما پیارم از مجموعه خرما خومی، می توانید خریدی مطمئن چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت را برای خودتان رقم بزنید. پس همین حالا، علاوه بر مشاوره رایگان قبل از خرید، استعلام قیمت خرما پیارم صادراتی را هم انجام دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما