خرما پیارم صادراتی هرمزگان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرما پیارم صادراتی هرمزگان یکی از مهمترین منابع درآمدزایی این استان به شمار می رود. هرمزگان یکی از مناطق حاصلخیز در جنوب ایران است که به دلیل شرایط آب و هوایی متناسب، تولیدات کشاورزی متنوعی را در بر می‌گیرد. یکی از تولیدات برجسته این منطقه، خرما پیارم با کیفیت درجه یک است. به همین دلیل خرمای پیارم هرمزگان را به عنوان یک محصول صادراتی معتبر و باکیفیت می شناسند.

مشخصات خرما پیارم صادراتی هرمزگان

خرما پیارم یکی از انواع خرماهای تولید شده در استان هرمزگان است. این نوع خرما با رنگ قهوه‌ای تیره و پوستی نرم است که به علت طعم بی نظیر و ویژگی‌های برجسته‌ای که دارد، به عنوان یک محصول با ارزش در بازارهای داخلی و خارجی محسوب می‌شود. خرما پیارم به صورت تازه مصرف می‌شود و همچنین برای تولید محصولات فرآوری شده مثل خمیر خرما، شیره خرما و حلوای خرما استفاده می‌شود.
خرمای پیارم با کیفیت بسیار عالی و طعمی خوش، بسیار مشهور شده است. بافت نرم و طعم شیرین آن باعث شده تا در صنعت صادرات واریته های خرما نقش بسیار مهمی را ایفا کند.
همچنین می توان یکی از دلایل رشد اقتصادی استان هرمزگان را در صادرات انواع خرماها به ویژه خرما پیارم دانست.

خرما پیارم حاجی آباد هرمزگان
خرما پیارم حاجی آباد هرمزگان

صادرات خرما پیارم جنوب

صادرات خرما پیارم، به عنوان یک منبع درآمدزایی مهم برای کشاورزان و صادرکنندگان استان هرمزگان به شمار می‌رود. این خرما به کشورهایی مانند امارات متحده عربی، عمان، قطر، کویت و روسیه صادر می‌شود.
خرمای پیارم استان هرمزگان به دلیل مرغوبیت بالا، سهم بسزایی را در صنعت صادرات خرمای ایران به خود اختصاص داده است. خرمای پیارم از مناطق مختلفی از جمله خاورمیانه، آفریقا، اروپا و آسیا تقاضای بالایی دارد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های مهم این محصول، قیمت بسیار مناسب خرما پیارم در مقایسه با انواع خرماها می باشد. از این رو می توان دلیل تقاضای بالای این نوع خرما در بین خریداران و مصرف کنندگان را، کیفیت بالا و قیمت خرما پیارم دانست.

خرید عمده خرما پیارم هرمزگان

خرمای پیارم به عنوان یکی از اصلی‌ترین انواع خرماهای صادراتی ایران شناخته می‌شود. از جمله ویژگی های بارز و مهم خرما پیارم این است که به راحتی قابل حمل و نگهداری می باشد. این خصوصیت باعث شده تا خرما پیارم در بازارهای جهانی به خوبی عرضه شود. تاجران و خریداران خرما پیارم صادراتی هرمزگان می توانند برای خرید عمده خرما پیارم و دیگر واریته های خرما با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب برای خریدران عمده، با مجموعه خرما خومی ارتباط برقرار کنند. هم اکنون این امکان فراهم شما تا خریداران، خرید اینترنتی خرما پیارم را هم تجربه نمایند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما