انواع خرما مضافتی جیرفت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرما که به تازگی به یکی از میان وعده های مفید و سالم معرفی شده بسیار طرفدار دارد. از این رو خیلی از تاجران داخل و خارجی آن را به عنوان محصول طلایی برای سرمایه گذاری می شناسند. شناخت ارقام خرما از جمله انواع خرما مضافتی جیرفت بسیار حائز اهمیت است.
حالا چرا خرمای مضافتی؟! خرمای مضافتی به دلیل ظاهر خوبی که دارد و همچنین مزه عالی آن، از خرمایی هایی است که بیشتر در مراسمات استفاده می شود. در ماه محرم و ماه رمضان فروش خرما مضافتی به حداکثر میانگین سالانه در محصولات می رسد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع خرما مضافتی جیرفت

یکی از صادرات مهم ایران به کشورهای خارجی، صادرات انواع خرما مضافتی جیرفت است. زمان برداشت این محصول یعنی در شهریور ماه و اوایل مهر ماه، خیلی از تاجران از کشورهای خارجی و ایرانی به استان کرمان سفر می کنند تا از خرید این محصول طلایی غافل نشوند. شهر جیرفت در استان کرمان خرماهای بسیار با کیفیتی را وارد بازار می کند. انواع خرما مضافتی جیرفت شامل: بسته بندی شده و فله ای است. قطعاً قیمت خرما جیرفت به صورت فله ای بسیار مناسب تر می باشد.
خیلی از تاجران خرمای کلوته جیرفت و خرما ضیافتی جیرفت را خریداری می کنند و در بسته بندی های شیک با قیمتی بالاتر وارد بازار می کنند. این خودش نوعی کسب و کار و تجارت پر سر و صدایی به راه انداخته است. در این تجارت اینکه شما از یک مجموعه امن و مطمئن خریداری کنید بسیار مهم است. پیشنهاد ما به شما این است که از خرما خومیف یکی از معتبرترین ها در این عرصه کمک بگیرید تا بتوانید در صادرات ارقام خرما به درآمدی باورنکردنی برسید.

 

خرما مضافتی درجه یک جیرفت
خرما مضافتی درجه یک جیرفت

قیمت خرما جیرفت

انواع خرما در ایران در بین تاجران کشورهای خارجی اسم در آورده اند. قیمت خرما مضافتی جیرفت نسبت به انواع خرمای کرمان بالاتراست. انوع خرمای مضافتی جیرفت به دلیل مراقبت بیشتر و سخت تر در زمان برداشت و در مراحل بسته بندی، از قیمت بیشتری برخودارهستند. این نوع از ارقام خرما در دسته خرماهای مرطوب قرار دارد، از این رو ماندگاری آن نیاز به مراقب بیشتری دارد.
خرید خرما جیرفت
برای خرید انواع خرما مضافتی جیرفت در استان کرمان با توجه به نیاز خود می توانید به صورت حضوری یا اینترنتی از مجموعه خرما خومی اقدام نمایید. بهترین کیفیت ارقام خرما را در این مجموعه مشاهده نمایید. خریداران خرما مضافتی و ربی می توانند با تاجران این مجموعه ارتباط برقرار کنند و راهنمایی لازم را دریافت کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما