خرمای کلوته صادراتی کهنوج + خرید عمده از باغدار

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرمای کلوته صادراتی کهنوج جزء محصولات مرغوب موجود در بازار است، این مجموعه با فراهم آوردن شرایط خرید عمده خرما کلوته کهنوج از باغدار مناسب ترین قیمت خرما کلوته صادراتی را برای مصرف کنندگان ارائه می دهد.

ویژگی های خرمای کلوته صادراتی کهنوج

خرما کلوته جزء محصولات با کیفیت بالا بوده که حجم زیادی از این خرما را از نخلستان های کهنوج در استان کرمان برداشت می کنند. کیفیت بالای این خرما موجب شده تا هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای بین‌المللی مورد توجه قرار بگیرد.
خرمای کلوته صادراتی کهنوج به دلیل ارگانیک بودن مورد توجه زیادی قرار گرفته و توانسته در بازارهای بین المللی جایگاه مناسبی برای خود به دست آورد.
برخی از ویژگی های خرمای کلوته صادراتی عبارت اند از:

  • این خرما با داشتن سایز درشت بین ۲ تا ۴ سانتی متر است.
  • میزان رطوبت این خرما بین ۱۳ تا ۲۳ درصد بوده و در گروه های مرطوب قرار می گیرد.
  • هسته خرما بسیار کوچک بوده و گوشت آن نسبت به دیگر خرماها بیشتر است.
  • شکل ظاهری این خرما بسیار زیبا بوده و به هیچ عنوان دانه های خرما به یکدیگر نمی چسبد.

معمولاً در هنگام خرید عمده خرما کلوته کهنوج نحوه بسته بندی این خرما و ارائه آن به بازار اهمیت زیادی پیدا می ‌کند. لازم است که برای بازارهای صادراتی حتماً از بسته بندی های با کیفیت بالا و بهداشتی استفاده شود که در طی حمل و نقل هیچگونه چسبندگی بین خرماها به وجود نیاید.

خرمای کلوته صادراتی درجه یک

قیمت خرما کلوته صادراتی در بازار

قیمت خرما کلوته صادراتی در بازار به عوامل زیادی ارتباط پیدا می ‌کند که مهمترین عامل ها کیفیت خرما، طعم و رنگ آن، فصل برداشت، هزینه های مربوط به حمل و نقل، بسته بندی و بسیاری از عوامل دیگر است.
این مجموعه یکی از معتبرترین مراکزی بوده که در زمینه صادرات خرما و ارائه این محصول به بازار فعالیت می کند. تمامی خرماهای مورد نیاز را به شکل مستقیم از باغدار تهیه می کند و ارسال خرما از دل نخلستان ها برای خریداران عمده موجب کاهش نرخ ارائه آن بازار می شود.
در این مجموعه، سورتینگ خرما کلوته به بهترین شکل ممکن انجام شده و با ارائه بسته بندی های بهداشتی و مناسب خرماها را آماده برای ارسال به بازارهای مختلف می کنند. به همین دلیل خریدار می تواند با توجه به شرایط و بازار هدف خود بهترین نوع خرما را سفارش دهد.

جهت تهیه خرمای کلوته صادراتی کهنوج در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت موجود در بازار برای ارسال آن به بازارهای اروپایی با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید، تا بهترین خدمات ممکن را دریافت کنید.

سوالات متداول شما

قیمت خرما کلوته 1402 چه نرخی دارد؟

قیمت خرما کلوته با توجه به عواملی همچون کیفیت خرما، نوع و کیفیت بسته بندی و میزان تناژ خریداری شده بستگی دارد. بهترین قیمت خرما کلوته 1402 را از ما بخواهید.

از کجا بهترین خرما کلوته ایران را عمده بخریم؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها از طریق مجموعه خرما خومی، بهترین کیفیت و قیمت این خرما به دست تجار و خریداران می رسد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما