قیمت عمده خرمای استعمران + خرید از دست باغدار📌

زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت عمده خرمای استعمران (خرما سایر) برای تجار و افراد فعال در حوزه صادرات انواع خرما، اهمیت زیادی دارد. چرا که اگر قیمت عمده، گران تمام شود، قطعا حاشیه سود کمتری را تجربه خواهند نمود. از طرفی عمدتا در مراکز پخش عمده خرما، شاهد کیفیت خوبی نیستیم. پس دغدغه شد دو تا! یکی خرید خرمای سایر درجه یک صادراتی و دیگری خرید با قیمت مناسب و بدون هیچ گونه افزایشی از دست باغدار. مجموعه خرما خومی با سالیان طولانی تجربه حضور در دل نخلستان ها، قطعا پیشنهاد ویژه ای برای تجار و خریداران عمده دارد.
شما می توانید بدون هیچ واسطه ای با مشاورین ما در تماس باشید. مشاوره رایگان قبل از خرید عمده خرمای سایر، می تواند خریدی آگاهانه و مطمئن را برای شما رقم بزند. از طرفی همراه بودن با ما در این مقاله، قطعا راه خرید آسان و آگاهانه را باز خواهد نمود. پس تا پایان همراه ما باشید.

 

خرمای استعمران درجه یک را چگونه بشناسیم؟

اگر شما هم به عنوان تاجر یا صادر کننده خرما فعالیت دارید، حتما بازارهای بین المللی را می شناسید. بازارهایی که رقابت اصلی در فروش هر محصولی اعم از خرما، کیفیت و قیمت است. در وهله اول حتی شاید خریداران حاضر باشند برای کیفیت خوب خرما، هزینه زیادی هم انجام دهند.
در این میان خرما استعمران یا خرما سایر، به سبب ویژگی های ظاهری و میزان رطوبت مناسب، یکی از پرفروش ترین خرماهای صادراتی ایران به شمار می آید. شادگان استان خوزستان، از مراکز اصلی تولید و برداشت این واریته به شمار می آید. اما برای اینکه خرما سایر صادراتی، بازار فروش و میزان تقاضای خوبی در بازارهای جهانی داشته باشد، باید با کیفیت مرغوب؛ اعلا و درجه یک عرضه شود. از جمله مهم ترین مشخصه های واریته درجه یک استعمران، می توان به این موارد اشاره داشت:

ارقام خرما به صورت حرفه ای سورتینگ شده و هیچگونه رقم کرم خورده، له شده و ضایعاتی در بسته بندی وجود نداشته باشد.

  1. کیفیت اندازه ارقام خرما، کاملا یکدست باشد.
  2. خرمای درجه یک و اعلا، تازه است و بوی خوش و مطبوعی دارد.
  3. در یک بسته بندی کاملا بهداشتی، محکم و لوکس عرضه شده باشد.

خرمای استعمران درجه یک را چگونه بشناسیم؟

در بازار فروش خرما استعمران؛ این واریته در طبقه بندی های سوپور سلکت؛ سلکت، جی آی کیو و درجه دو به عرضه می رسد. خرما استعمران سوپر سلکت، کیفیت صادراتی و مرغوبی داشته و نسبت به سایر ارقام، قیمت بالاتری هم دارد. اما قیمت عمده خرمای استعمران چه نرخی دارد؟ آیا مرکز فروشی را می شناسید که مستقیم از دست باغدار، خرمای ناب عرضه کند؟

 

عوامل موثر بر قیمت عمده خرمای استعمران

کیفیت خرمای استعمران، یکی از فاکتورهای مهم در امر صادرات این واریته است. اما نمی توان از نقش قیمت گذشت. چرا که کیفیت متناسب با قیمت است که در بازار داخلی و خارجی؛ خواهان زیادی دارد. قیمت عمده خرمای استعمران از آن جهت برای خریداران و تجار اهمیت دارد که اگر به صرفه و اقتصادی باشد، قطعا سود خوبی را در صادرات و فروش عمده، نصیب تجار می نماید.
از جمله مهم ترین عوامل تأثیرگذار در قیمت عمده خرما سایر، کیفیت ارقام خرما، نوع و وزن بسته بندی، فصل برداشت و خرید، نحوه سفارش (مستقیم یا غیر مستقیم) و غیره بوده اند. اگر مرکز فروشی را شناسایی کنید که با حذف هر گونه واسطه ای؛ خرمای استعمران درجه یک را عرضه کند، قطعا خریدی موفق را تجربه نموده اید.
قیمت عمده خرمای استعمران در سال 1403 می تواند تحت تأثیر نوسانات ارزی، دچار تغییراتی شده باشد. اما بحث ما، بحث ارائه کیفیت و قیمت متناسب با هم است. بی شک نمایندگی khomi Daste توانسته این دغدغه تجار را به حداقل برساند.

عوامل موثر بر قیمت عمده خرمای استعمران

خرید خرما سایر خوزستان از دست باغدار

نمایندگی خرما خومی با آگاهی کامل از دغدغه تمامی تجار، بهترین قیمت عمده خرمای استعمران را عرضه می نماید. چرا که این مجموعه چندین سال است نظارت ویژه بر نخلستان های خرما داشته و ضمن حذف واسطه ها، دغدغه ی کیفیت و قیمت متناسب را با خود به همراه دارد.
شما می توانید همین حالا، خرید بهترین خرما سایر صادراتی خوزستان را در بسته بندی های 5 و 10 کیلویی؛ از این نمایندگی به ثبت برسانید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما