خرید عمده خرمای زاهدی صادراتی + کیفیت تضمینی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرید عمده خرمای زاهدی صادراتی با کیفیت تضمینی و قیمت روز بازار خرما را می توانید همین حالا از طریق مجموعه ما تجربه کنید. مشاورین ما به شکل رایگان، نکات مهم قبل از خرید خرمای زاهدی یا قصب صادراتی را به شما می گویند.
خرما زاهدی که با نام خرما قصب هم شناخته شده است، از بهترین ارقام صادراتی خرمای ایران به شمار می آید. این واریته، در جنوب کشور و خصوصا در منطقه بوشهر، با کیفیت ویژه ای، تولید و روانه بازارهای فروش می گردد.
با توجه به اینکه ممکن است کیفیت های متفاوتی از خرمای زاهدی در بازار موجود باشد، شناخت رقم صادراتی و درجه یک، برای افراد عادی کمی سخت است. در این میان تجار و بازرگانانی که قصد خرید عمده و در تناژ بالا از خرمای زاهدی دارند، با نگرانی بیشتری مواجه هستند. چرا که اگر نتوانند خرمای درجه یک و باکیفیت را در تناژ بالا، آن هم با قیمت ارزان و مناسبی خریداری کنند، قطعا نمی توانند شاهد حاشیه سود خوبی باشند.
بنظر شما چگونه می توان بهترین مرکز برای خرید عمده خرمای زاهدی صادراتی با قیمت رقابتی را شناسایی کرد؟

ویژگی های خرما زاهدی صادراتی کدام است؟

قبل از آنکه به دنبال چگونگی خرید عمده خرما زاهدی باشیم، باید با ویژگی های خرما زاهدی صادراتی و اعلا آشنا شویم. خرما زاهدی از ارقام خشک خرما به شمار رفته که می تواند ماندگاری بالایی را داشته باشد. همین موضوع سبب شده تا این واریته، یکی از ارقام صادراتی خرمای ایران لقب بگیرد. چرا که در درجه اول، نگهداری و حمل آسان و کم هزینه ای را دارد.
رقم صادراتی خرمای زاهدی، از سایز درشت و گوشتی برخوردار بوده است. این خرما به سبب آنکه با روش های کاملا ارگانیک برداشت شده، طعم و مزه بی نظیری هم دارد.
خرما قصب یا زاهدی برای آنکه در بازارهای بین المللی با استقبال خوبی مواجه گردد، بایستی به شکل کاملا حرفه ای سورت شده باشد. سپس در بسته بندی های کاملا شکیل و بهداشتی عرضه گردد.
در بسته بندی خرمای زاهدی صادراتی، تمامی ارقام کاملا یکدست بوده و هیچگونه رقم آفت زده، بلبل خورده یا کرم خورده ای وجود ندارد.
با توجه به اینکه ممکن است برخی از مراکز فروش خرما زاهدی در بازار، با بار امساله، بار کهنه پارسال را هم عرضه کنند، بنظر می رسد که خرید عمده خرمای زاهدی صادراتی فقط از مراکز و نمایندگی های معتبر امکان پذیر است.

خرما زاهدی صادراتی درجه یک

خرید عمده خرمای زاهدی صادراتی با قیمت و کیفیت مناسب

اگر شما هم به عنوان یک تاجر یا بازرگان فعال در حوزه صادرات خرما، دغدغه ی چگونگی خرید خرما زاهدی صادراتی درجه یک را دارید، این حق را به شما می دهیم. چرا که متأسفانه در بازار فروش عمده خرما، هستند واسطه ها و دلالانی که اجازه عرضه مستقیم خرمایی باکیفیت و حتی قیمت مناسب را نمی دهند.
تنها راهکار مطمئن خرید عمده خرمای زاهدی صادراتی با کیفیت اعلا و قیمت رقابتی، خرید از مراکزی است که با باغداران یا واحدهای سورتینگ و بسته بندی خرما، ارتباط مستقیم دارند. در واقع این مراکز، تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و خریداران را حذف نموده اند.

در حال حاضر این امکان توسط گروه بازرگانی خرما خومی فراهم شده تا بهترین قیمت خرما زاهدی درجه یک را در تناز بالا، سفارش خرید اینترنتی دهید. چرا که این مجموعه مستقیما، خرمای ناب و اعلا را به دست شما می رساند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما