خرمای کلوته بسته بندی + بهترین لیست قیمت

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرمای کلوته بسته بندی شده در وزن ۵ کیلوگرم، با بهترین لیست قیمت بازار، از طریق این مجموعه به عرضه می رسد. این خرما در سالن بسته بندی خرما خومی با بهترین کیفیت و کلیت بار یکسان ارائه می گردد.
خرما کلوته که با نام خرما کلیته هم مشهور بوده، رقم تجاری خرمای ایران محسوب می گردد. از جمله دلایل تجاری بودن این واریته، می توان به طعم خوب و قیمت مناسبی که داشته، اشاره داشت. در حال حاضر حجم صادرات خرما کلوته بیشتر از حجم مصرفی آن در داخل کشور است.
با توجه به اینکه مبحث بسته بندی خرما، علاوه بر قیمت این محصول، در بازارهای صادراتی مهم است، آیا می دانید که کدام مجموعه، بهترین بسته بندی و قیمت خرما کلوته در ارائه می دهد؟ خرما کلوته درجه یک کرمان توسط کدام نمایندگی معتبر فروش ارائه می شود؟

بهترین خرمای کلوته بسته بندی

بهترین خرمای کلوته بسته بندی

خرما کلوته به سبب شباهت بسیار نزدیکی که با رقم مضافتی دارد، محبوبیت زیادی در بازار صادراتی داشته است. به گونه ای که اگر فرد متخصص در حوزه خرما نباشید، ممکن است در تشخیص این دو رقم اشتباه کنید. خرما کلوته خرمایی با اندازه درشت تر و بافتی نرم تر است و طعم بی نظیری دارد. این خرما ماندگاری فوق العاده بالایی داشته و به همین جهت از نظر انبار و حمل و نقل، گزینه مناسبی می باشد.
در حال حاضر، استان کرمان و در منطقه جیرفت، شاهد برداشت بهترین نوع خرمای کلوته هستیم. به گونه ای که خرما کلوته جیرفت شهرت جهانی پیدا کرده است و بازارپسند بی نظیری داردئ.
با توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی خرمای کلوته در امر صادرات این محصول، برای تجار و بازرگانان مهم است که چه نوه بسته بندی از این خرما را خریداری می کنند.
خرما خومی یکی از مراکز معتبر در زمینه سورتینگ و بسته بندی خرما به شمار می رود. این مجموعه پس از برداشت خرما، مرحله سورتینگ حرفه ای را انجام داده و بعد از جداسازی ضایعات، ارقام کاملا یکدست را بسته بندی می نماید.

خرمای کلوته بسته بندی خرما خومی، در کارتن های ۵ کیلوگرمی عرضه شده است. در بسته بندی این خرما، هیچگونه رقم آفت زده، کرم خورده یا لهیده شده وجود ندارد. همانطور که در کلیپ ذیل مشاهده می کنید، کیفیت بسته بندی خرما کلوته در این مجموعه؛ بسیار بالا است.

عوامل موثر بر لیست قیمت خرما کلوته در بازار

اگر چه مبحث کیفیت خرما و از همه مهم ترین نوع بسته بندی خرما کلوته صادراتی، اهمیت جدی دارد، اما نمی توان از مبحث قیمت گذشت. قیمت خرما کلوته می تواند تحت تأثیر عوامل گوناگون، تغییراتی را دارا باشد. اما به طور کلی مهم است که خریداران بتوانند این محصول را با قیمت متناسب با کیفیت خریداری کنند.
از جمله فاکتورهای موثر بر قیمت خرمای کلوته صادراتی، می توان این موارد را نام برد:

  • میزان درشتی خرما
  • رنگ و مزه خرما
  • وزن بسته بندی خرما
  • برداشت به موقع خرما
  • میزان سورتینگ
  • عدم وجود هیچگونه جسم خارجی در بسته بندی خرما یا رقمی کرم خورده و لهیده
  • فصل خرید خرما
  • نحوه خرید و حجم مورد سفارش

بدون تردید تجار و فعالان در حوزه صادرات خرما کلوته درجه یک، به دنبال خرید عمده و در تناژ بالا از این محصول هستند. این مشتریان، قیمت اقتصادی تر را از خرما کلوته می خواهند. بنظر می رسد که اگر خرید خرما کلوته مستقیما از دل نخلستان و بدون واسطه انجام گردد، حتما خریدی ارزانتر برای شما به ارمغان خواهد آمد.

در حال حاضر گروه بازرگانی خرما خومی با تأمین خرما کلوته از باغدار و بسته بندی آن با بهترین کیفیت، خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت را برای شما رقم می زند. شما می توانید خرمای کلوته بسته بندی شده ۵ کیلوگرمی را همین حالا سفارش خرید عمده دهید.

سوالات متدوال شما

چگونه خرما کلوته مرغوب را بشناسیم؟

خرما کلوته درجه یک و مرغوب، هیچگونه رقم آفت زده یا کرم خورده ندارند و با بهترین شرایط، سورتینگ و بسته بندی می گردد. ارقام خرما کلوته مرغوب، کاملا یکدست هستند.

خرید اینترنتی خرما کلوته عمده امکان پذیر است؟

گروه بازرگانی خرما خومی با حذف تمامی واسطه ها، امکان خرید عمده بهترین خرما کلوته کرمان را به صورت اینترنتی و مستقیما از دل نخلستان فراهم آورده است.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما