خرما زاهدی پشتکوه | فروش ویژه صادرات

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرما زاهدی یکی از خرماهای معروف صادراتی ایران محسوب می شود. قیمت خرما خشک زاهدی که به خرما خشک طلایی معروف شده به نسبت ارقام دیگر خرما بسیار مناسب بوده است. خرید خرما زاهدی عمده بیشتر در فصل برداشت این خرما صورت می گیرد. این نوع خرما به دلیل مزه عالی که دارد بسیار در صنعت خرید و فروش خرما پرطرفدار شده چرا که بسیار محبوب مصرف کنندگان است.
چنانچه شما از تاجران و خریداران خرما زاهدی هستید و به دنبال مرغوب ترین واریته های خرما می گردید می توانید برای خرید عمده خرما زاهدی از نمایندگی خرما خومی اقدام نمایید.

خرما زاهدی پشتکوه درجه یک

بیشترین کاشت خرما زاهدی در استان های بوشهر، فارس و هرمزگان صورت می گیرد. خواص خرما زاهدی از جمله ترین دلایل پرفروش این محصول طبیعی می باشد. خرما زاهدی در منطقه پشتکوه در صنعت خرید و فروش خرما حرف اول را می زند. خرما زاهدی پشتکوه درجه یک و ممتاز یکی از محصولات است که بیشترین صادرات را به کشورهای خارجی دارد. این نوع خرما ظاهری درشت تر به نسب ارقام دیگر خرما و رنگی روشن تر را داراست. طعم عالی خرما زاهدی همراه با خواص بی شماری که دارد سبب شده آن را به یکی از برترین محصولات صادراتی طبیعی ایران بشناسند.

خرما زاهدی بوشهر
خرما زاهدی بوشهر

قیمت خرمای زاهدی 1402

قیمت خرما زاهدی 1402 به عوامل بسیاری بستگی دارد. وضعیت اقتصاد کشور روی قیمت خرما هم بی تاثیر نیست. قیمت خرما زاهدی به عواملی همچون: نوع بسته بندی و صد البته کیفیت آن بستگی دارد. هم چنین قیمت این نوع محصول در فصل برداشت آن که شهریور ماه و مهرماه است بسیار مناسب تر بوده.
فروش خرما زاهدی پشتکوه با قیمت مناسب و کیفیت عالی و درجه یک، در نمایندگی خرما خومی، یکی از معتبرترین ها در این کسب و کار، صورت می گیرد.

خرید خرما زاهدی عمده به صورت آنلاین

خرما زاهدی پشتکوه از مرغوب ترین محصولات صادراتی ایران محسوب می شود. صادر کنندگان خرما خومی می توانند با نماینگی معتبر در این صنعت ارتباط برقرار کنند و ضمن دریافت راهنمایی در این حوزه، خرید عمده خرما زاهدی خود را ثبت نمایند. نگران قیمت این نوع خرما و دیگر واریته های خرما نباشید، خرما خومی قیمتی منصفانه ای را برای تاجران و خریداران در نظر گرفته است.
حجم زیادی از خرمای موجود در بازار و صادرات خرما از نمایندگی خرما خومی است. این مرکز محصولی با کیفیت و قیمتی باورنکردنی را بدست شما می دهد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما