قیمت خرما مضافتی 1403| بهترین خرمای صادراتی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت خرما مضافتی 1403 در مجموعه خرما خومی، با توجه اینکه این مجموعه در دل نخلستان های بم حضور داشته، نرخی کاملا به روز و بی واسطه برای مشتریان است. تجار داخلی و خارجی می توانند بهترین خرما مضافتی صادراتی بم را همین حالا سفارش خرید در تناژ بالا دهند.
یکی از خرماهای صادراتی درجه یک که ظاهری شکیل و لوکس دارد، خرما مضافتی است. علاوه بر آن، این خرما دارای خواص دارویی و تغذیه ای بی نظیری بوده و به همین سبب همواره در سبد خرید خانواده ها وجود دارد.
اوج فروش واریته مضافتی در ماه مبارک رمضان است و علاوه بر بازار داخل، سایر کشورهای اسلامی و مسلمان در سراسر جهان هم به دنبال خرید خرما مضافتی درجه یک صادراتی هستند.
با توجه به اینکه برداشت خرما در ایران از ماه تیر تا پایان مهر ماه به انجام می رسد، در این مدت زمان چند ماهه، بازار داغ و پرحرارتی از انواع خرما، خصوصا خرما مضافتی را شاهد هستیم.
مراکز فروش گوناگونی این خرما را به عرضه می رسانند. پس برای آنکه بتوان کیفیت و قیمت مناسبی از خرما مضافتی صادراتی را خریداری کرد، راهکار جدی تری نیاز است. مجموعه خرما خومی با ارائه بروزترین قیمت خرما مضافتی 1403 پیشنهادات ویژه برای شما خریداران دارد. شما می توانید خرما مضافتی دونم بم را با هم قیمت و کیفیت مناسب از طریق این نمایندگی، خریداری نمایید.

قیمت خرما مضافتی 1403

بهترین قیمت خرما مضافتی 1403 کجا عرضه می گردد؟

برای تمامی تجار داخلی و خارجی که می خواهند خرما را به بازارهای خارجی صادر کنند، قیمت و کیفیت دو فاکتور مهم است. پس قیمت خرما مضافتی 1403 از مهم ترین فاکتورهای صادر کنندگان خرما در سال جدید بوده و با توجه به حضور واسطه ها و نمایندگی های گوناگون، این دغدغه و نگرانی همواره وجود داشته است.
در واقع تجار تنها در صورتی که در تناژ بالا، خرما مضافتی را تهیه و سپس صادرات کنند؛ سود خوبی را خواهند نمود. بر همین اساس علاوه بر کیفیت بالا و درجه یک صادراتی، باید به دنبال خرید خرما با قیمت اقتصادی تر باشند.
به طور کلی قیمت خرمای مضافتی صادراتی به فاکتورهای گوناگونی بستگی داشته است. از جمله مهم ترین این فاکتورها می توان به این موارد اشاره داشت:

  • کیفیت رقم خرما
  • نوع و کیفیت بسته بندی خرما
  • فصل برداشت و زمان خرید
  • نحوه خرید (مستقیم یا از دست واسطه)

در حال حاضر گروه بازرگانی خرما خومی توانسته، بهترین قیمت خرما مضافتی 1403 را در میان سایر نمایندگی ها و مراکز فروش، عرضه کند.
چرا که این مجموعه مستقیما در دل نخلستان های کرمان حضور داشته و با نظارت بر فرآیند سورتینگ و بسته بندی، دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه می دهد.
در این مجموعه؛ خرماهای کلوته و مضافتی با برند Madina هم عرضه شده اند. این بسته بندی ها کیفیت خوب و کاملا لوکسی دارند.

تجاران و خریداران عزیز می توانند برای خرید خرما مضافتی به صورت عمده با قیمت تولیدی به بازرگانی khomi مراجعه نمایند.

بهترین خرما مضافتی صادراتی

فروش عمده بهترین خرما مضافتی صادراتی

تجاری که نگرانی از بابت کیفیت و قیمت خرما مضافتی 1403 داشته اند، می توانند روی مجموعه خرما خومی، حساب ویژه ای باز کنند. چرا که این مجموعه با حذف تمامی واسطه ها، توانسته مستقیما از دست باغدار، محصولی درجه یک، ارگانیک و تازه را به دست تجار برساند.
فروش عمده بهترین خرما مضافتی صادراتی با به روزترین قیمت بازار، هم اکنون از طریق مجموعه ما صورت می گیرد. شما می توانید پس از انجام مشاوره های رایگان قبل از خرید، سفارش خود را بی واسطه به ثبت برسانید.

سوالات متداول شما

قیمت خرما مضافتی 1403 ویژه ماه رمضان چه نرخی دارد؟

در نمایندگی خرما خومی با توجه به حذف تمامی واسطه ها، امکان خرید بهترین خرما مضافتی با قیمت روز سال 1403 وجود دارد.

بسته بندی خرما مضافتی با چه کیفیتی انجام می شود؟

خرما مضافتی در بسته بندی های دو و سه ردیفه، از بسته های اقتصادی گرفته تا بسته بندی های 5 و 10 کیلویی، با کیفیت درجه یک، ارقام کاملا یکسان و بدون هیچ گونه رقم لهیده، به انجام می رسد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما