قیمت خرما پیارم مغزدار + بسته بندی 500 گرمی کریستال

زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت خرما پیارم مغزدار در بازار به عوامل زیادی بستگی دارد. هنگام خرید، قیمت این محصول یکی از دغدغه های خریداران خصوصا تجار محسوب می شود. خرما خومی بهترین خرما پیارم مغزدار را با بسته بندی 500 گرمی کریستال را با قیمت رقابتی به خریداران عرضه می نماید.

مشخصات بهترین خرما پیارم مغزدار

حتما می دانید که خرما پیارم امروزه به شکل هسته دار، بدون هسته و مغزدار در بازار خرید و فروش می گردد. خرما پیارم ایران به دلیل داشتن خواص و فواید زیاد، یکی از ارقام محبوب و پر طرفدار، بین مصرف کنندگان به شمار می آید. به خصوص هنگامی که به شکل مغزدار عرضه می شود، قطعا بر خواص آن افزوده می گردد. به همین خاطر جزو محصولات صادراتی محسوب می شود که از ارزش بالایی برخوردار است.
هنگام تهیه این محصول احتمالا به این سوال برخورد خواهید کرد که چه فاکتور هایی هنگام خرید این واریته مهم است؟
در واقع جواب این سؤال از دید هر شخص متفاوت می باشد. به طور مثال نگاه یک تجار با نگاه یک مصرف کننده برای خرید این محصول کاملا فرق دارد، چرا که موضوع مرغوبیت و کیفیت یک محصول در میان است. شاید خریداری که قصد خرید خرما را دارد، کیفیت و مرغوبیت محصول اهمیت چندانی برای او نداشته باشد، اما ممکن برای یک تجار یا هر شخص دیگه این طور نباشد. در ادامه به طور کلی مشخصات بهترین خرما پیارم مغزدار را تشریح کردیم:

  • خرمایی را خریداری کنید که فاقد له شدگی، مواد نگهدارنده، آفت و غیره باشد.
  • خرما باید کاملاً تازه و رسیده باشد.
  • اگر خرما پیارم ظاهری درشت و رنگ مایل به مشکی دارد، جز بهترین خرما محسوب می گردد.
بهترین خرما پیارم مغزدار
بهترین خرما پیارم مغزدار

چه عواملی در قیمت خرما پیارم مغزدار موثر است؟

عامل عرضه و تقاضا خرما پبارم یکی از عامل هایی بودخ که در قیمت این محصول مؤثر است. همچنین در همین راستا تغیر و تحولات نوسانی، کیفیت، نوع بسته بندی در قیمت این محصول بی تأثیر نیست.
اما این نمایندگی برای حذف برخی هزینه ها، این محصول را در بسته بندی های متنوعی توزیع می کند. به طور مثال شما می توانید با توجه به نوع بسته بندی و مقدار حجم دلخواه خود برای خرید خرما، ثبت سفارش کنید. جهت خرید خرمای پیارم مغزدار از این مجموعه با کارشناسان بخش فروش در تماس باشید.

مزایا خرید خرما در بسته بندی کریستال 500 گرمی

خرما پیارم مغزدار از محصولات پرفروشی است که عمدتا در بسته بندی های کریستال عرضه می گردد. اما مزیت خرید خرما پیارم در بسته بندی کریستال چیست؟
این بسته بندی به دلیل ظاهر مناسب و مقاوم بودن در برابر ضربات احتمالی، خریداران زیادی را به خود جذب کرده است.
شما با خرید خرما پیارم در این ظروف از مزایایی بهره مند خواهید شد که این مزایا شامل موارد ذیل می باشد:

  1. غیر قابل نفوذ در برابر هوا و داشتن بهترین استحکام
  2. قیمت مناسب
  3. وزن بسیار سبک به همراه ظاهری بسیار مناسب و ساده

همچنین این مجموعه برای این که نگرانی شما را از بابت قیمت کم تر کند، این محصول در بسته بندی کریستال 500 گرمی به بازار عرضه می کند. جهت اطلاع از قیمت خرما پیارم مغزدار در بسته بندی کریستالی 500 گرمی و نحوه سفارش خرید عمده این محصول، با کارشناسان مجموعه ما، یعنی خرما خومی در تماس باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما