قیمت خرما پیارم عمده

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از ارقام مهم محصول خرما، خرما پیارم است که در این صنعت حرف اول را می زد. قیمت خرما پیارم عمده به نسبت فله ای و بسته بندی شده ی آن بسیار به صرفه تر خواهد بود. این نوع خرما به دلیل ماندگاری بالا از جمله خرماهای صادراتی ایران به کشورهای خارجی شناخته شده است. خرما پیارم هرمزگان از مرغوب ترین واریته های خرمای پیارم به شمار می رود. تولید زیاد این نوع خرما در شهرهای جنوبی ایران سبب شده تا قیمت خرما پیارم درجه یک بسیار مناسب باشد. از این رو خیلی از تاجران خرما، این رقم از خرما را به دلیل ویژگی های عالی و قیمت منصفانه اش، جهت تجارت این محصول انتخاب می نمایند.

دلیل اهمیت بالای خرمای پیارم در بین تجار

خرمای پیارم، ویژگی‌های برجسته‌ای دارد که به طور کلی شامل موارد زیر است:

  • طعم و مزه: خرمای پیارم دارای طعم شیرین و مزه‌ای خاص است که بسیار مورد توجه و استقبال مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار گرفته است.
  • ظاهر خرمای پیارم: خرمای پیارم دارای رنگ قهوه‌ای تیره و پوستی لطیف است که همانند خرمای مضافتی برای مجالس بسیار مناسب می باشد.
  • خواص و مزایا: خرمای پیارم به عنوان یک منبع غنی از انرژی، الیاف، ویتامین‌ها و مواد معدنی شناخته شده است. همچنین، این خرماها دارای خواص ضد التهابی، ضداکسیدانی و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن هستند.
  • ماندگاری: خرمای پیارم دارای ماندگاری بالاست و قابلیت نگهداری برای مدت طولانی را دارد. این ویژگی، صادرات این نوع خرما را بسیار آسان کرده است.

از این رو، خرما پیارم در بین صادرکنندگان خرما بسیار حائز اهمیت شده است.

 

قیمت خرما پیارم درجه یک 1402
قیمت خرما پیارم درجه یک 1402

قیمت خرما پیارم عمده

قیمت خرما پیارم عمده با توجه به قیمت روز دلار تغییر خواهد کرد. با توجه به نوسانات قیمت دلار در ایران نمی توان قیمت دقیقی برای قیمت خرما پیارم 1402 در نظر گرفت. اما به طور کلی می توان گفت قیمت خرمای پیارم صادراتی به عواملی همچون، میزان تولید این نوع خرما در سال 1402 و میزان تقاضای آن بستگی دارد.

خرید عمده خرمای پیارم

یکی از عمده فروش های معتبر خرما صادراتی ایران، مجموعه خومی می باشد که به قطع خیلی از افراد با سابقه در این بازار با این نمایندگی آشنا هستند. خریدارن عمده و تاجران خرما پیارم، جهت اطلاع از قیمت خرما پیارم عمده در سال 1402 به مجموعه خومی مراجعه نمایند. این مجموعه با بررسی نوسانات قیمت دلار و تحلیل بازار اقتصادی خرما، قیمت منصفانه ای را برای محصولاتشان در نظر می گیرند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما