فروش خرمای کبکاب بوشهر | بسته بندی عالی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

فروش خرمای کبکاب بوشهر با بسته بندی درجه یک و نازل ترین قیمت، از طریق این مجموعه انجام می شود. کسانی که قصد خرید اینترنتی خرما کبکاب مرغوب برای عرضه در بازار داخلی یا صادرات را دارند، می توانند همین حالا با مشاورین این مجموعه در تماس باشند.

خرمای کبکاب را چقدر می شناسید؟

می دانید که از دیرباز تاکنون استان های جنوبی کشور، محل کشت انواع خرما بوده اند. یکی از گونه های بسیار مرغوب خرمای جنوب، کبکاب نام دارد که نخلستان های زیادی زیر کشت این محصول باکیفیت و محبوب هستند.
خرما کبکاب از مهم ترین نمونه های خرما در استان بوشهر است. البته در مناطق خرماخیز دیگری مثل بهبهان، دشتستان، کازرون، قیروکارزین و فراشبند هم این محصول به میزان قابل توجهی کشت می گردد. قیمت خرمای کبکاب درجه یک با توجه به منطقه کشت آن تعیین می شود.
از لحاظ ظاهری، این نوع خرما بیضی شکل بوده و وزن هر عدد از آن حدود ۱۵ گرم است. همچنین گوشته این خرما کاملاً به هسته چسبیده و در حالت خارک زرد رنگ، در حالت رطب قهوه ‌ای روشن و در حالت رسیده، رنگ قهوه ‌ای تیره دارد.
ناگفته نماند که برخلاف طعم شیرین خرمای کبکاب، خارک این خرما کاملاً تلخ است و تا زمانی که نرسد یا آن را خشک نکنند، قابل خوردن نیست. به خاطر طعم بی نظیر، خرما کبکاب بسته بندی در وزن های متنوع، در بازارهای عمده به فروش می رسد. در حال حاضر یکی از بهترین واریته های کبکاب، خرمای کبکاب بوشهر است.

خرما کبکاب بوشهر- خرما خومی
خرما کبکاب بوشهر- خرما خومی

مرکز فروش خرمای کبکاب بوشهر با بسته بندی

خرما کبکاب از جمله مهم ترین ارقام خرمای ایران به حساب می آید که هم در مرحله رطب، هم در زمان رسیدگی کامل قابل برداشت است. حدود ۸۰ درصد از تأمین خرمای کبکاب ایران، بر عهده استان بوشهر است، از این رو نقش مهمی در بهره ‌وری این محصول ایفا می کند.
از نظر اقتصادی نیز، این نمونه خرما ارزش زیادی دارد و صادرات آن به بازارهای جهانی باعث ارزآوری به داخل کشور می گردد. به طور کلی میزان تولید خرمای کبکاب در ایران، چیزی حدود ۲۵۰ هزارتن در سال است که بخش عمده ای از آن به سایر کشورها فرستاده می شود.
خرید و فروش خرمای کبکاب بوشهر معمولاً پس از اتمام شهریور و با فرا رسیدن مهر ماه آغاز می شود، پیش از آن یعنی در تیر ماه برداشت خارک رطب کبکاب انجام می گیرد.
باید گفت که این خرما به دلیل تولید انبوه، قیمت مناسبی دارد که همین موضوع در کنار طعم دلچسب آن، باعث می شود تا در بازار طرفداران زیادی داشته باشد. اگر شما هم قصد دارید تا خرید اینترنتی خرمای کبکاب را تجربه کنید، همین حالا از طریق وب سایت اقدام نمایید.

مشاورین خرما خومی آماده پاسخگویی به سوالات شما خریداران و تجار گرامی، در زمینه لیست قیمت ها، نحوه سفارش و ارسال خرما کبکاب درجه یک هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما