فروش خرما شاهانی درجه یک | بسته بندی کارتنی 3 کیلویی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

فروش خرما شاهانی درجه یک می تواند با نرخ قیمت های متفاوتی از سوی مراکز گوناگون انجام شود. شما می توانید از طریق مجموعه خرما خومی، بهترین فبمت و کیفیت خرما شاهانی را در بسته بندی های کارتنی 3 کیلویی خریداری کنید.
همانطور که همه ما می‌دانیم تنوع محصولات غذایی در کشور ما زیاد است. اما همه آن‌ها در یک منطقه رشد نمی‌کنند زیرا آب‌وهوای مناطق مختلف باهم تفاوت هستند. یکی از محصولاتی که فقط در مناطق گرمسیری و نیمه‌گرمسیری رشد می‌کند خرما است که تنوع بالایی در کشور ما داشته و طرفداران زیادی دارد. خرما‌ها دارای تنوع و ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی هستند که در ظاهر و مزه نیز باهم متفاوت‌اند‌.
یکی از خرماهای خوش‌طعم ایران خرما شاهانی است. آیا با ویژگی های خرما شاهانی آشنایی دارید؟ آیا نحوه عرضه این واریته را می دانید؟ چگونه می توان بهترین قیمت و کیفیت از این خرما را خریداری کرد؟

ویژگی‌های خرما شاهانی را می دانید؟

خرما شاهانی ظاهری بیضی و کشیده دارد و رنگ آن در هنگام رطب زرد بوده و در زمان برداشت رنگ قهوه‌ای روشن و قهوه‌ای تیره‌ای دارد‌. این خرما به دلیل شیره‌ زیاد در دسته خرماهای مرطوب قرار می‌گیرد و فصل برداشت آن پاییز است. خرما شاهانی در مناطق مختلف گرمسیری از جمله هرمزگان، قیروکارزین، جهرم و غیره رشد می‌کند و کیفیت خرمای هر کدام از این مناطق باهم متفاوت‌اند که خرما شاهانی جهرم کیفیت و طرفداران بیشتری دارد.
این خرما در شرایط دمایی 10 تا 20 درجه نگهداری می‌شود و به دلیل رطوبت و شیره‌ باید در فضای مناسبی قرار داده شود. شیرینی این خرما بسیار دلچسب بوده و زننده نیست که انرژی مورد نیاز روزانه را تأمین کرده و میان‌وعده‌ای مفید محسوب می‌شود.

قیمت خرما شاهانی و عوامل موثر بر آن

خرما‌های ایران باتوجه به نوعی که دارند از قیمت‌های متفاوتی برخوردار هستند که قیمت خرما شاهانی نیز با سایر انواع خرما تفاوت دارد‌‌ و خرما شاهانی باتوجه به عوامل مختلفی قیمت‌گذاری می‌شود.
این خرما درجات کیفی گوناگونی داشته که کیفیت آن نیز بر قیمت خرما تأثیر دارد همچنین، خرماها توسط تولیدکنندگان مختلفی تولید و عرضه می‌شوند که خرما‌ها را در بسته‌بندی‌ها و اندازه‌های متفاوتی عرضه می‌کنند برای مثال؛ بسته بندی کارتنی 3 کیلویی خرما شاهانی تقاضا و فروش بالایی دارد و به میزان بالایی عرضه می‌شود بنابراین، برند خرما، اندازه و نوع بسته‌بندی نیز بر قیمت آن اثرگذار هستند. علاوه‌براین این خرما به روش‌های مختلفی به فروش می‌رسد که قیمت خرما شاهانی عمده نیز مناسب‌تر و اقتصادی‌تر است.

فروش بهترین خرما شاهانی
فروش بهترین خرما شاهانی

فروش خرما شاهانی درجه یک در خرما خومی

خرما شاهانی طرفداران زیادی در بازار‌های داخلی و خارجی دارد و به این دلیل توسط تولیدکنندگان زیادی تولید و به فروش می‌رسد که باهام درحال رقابت هستند. بنابراین باتوجه به این که تولیدکنندگان زیادی اقدام به فروش خرما شاهانی درجه یک می‌کنند، با اندکی تحقیق و بررسی ‌می‌توان خرمای شاهانی تازه و باکیفیتی تهیه نمایند.
فروش خرما شاهانی توسط فروشندگان متعددی به روش مستقیم و بدون واسطه صورت می‌گیرد که این روش فروش به نفع خریداران بوده و می‌توانند خرما شاهانی تازه را با قیمتی مناسب‌تر خریداری کنند همچنین، برای خریدارانی که قصد خرید عمده دارند نیز قیمت مناسب‌تری لحاظ می‌شود.
خرما خومی یکی از اولین و معتبرترین مراکز عرضه مستقیم خرمای درجه یک صادراتی به شمار می آید. شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان از این مجموعه، سفارش خود را انجام دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما