بهترین نوع خرما مضافتی ایران + خرید عمده

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بهترین نوع خرما مضافتی کدام است؟ آیا می دانید که مجموعه خرما خومی، با حضور در دل نخلستان ها، بهترین کیفیت و قیمت خرما مضافتی صادراتی را به خریداران عمده، ارائه می دهد؟
یکی از مشهورترین ارقام خرما در بازار ایران، واریته مضافتی بوده است. این خرما خصوصا در ماه مبارک رمضان، از نرخ فروش بالایی برخوردار بوده و نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای مسلمان، خواهان دارد.
آیا می دانید که بهترین نوع خرمای مضافتی ایران کجا برداشت می گردد؟ چگونه می توان قیمت و کیفیت مناسب از این خرما را جهت صادرات به بازارهای جهانی، سفارش خرید در تناژ بالا داد؟ خرما خومی یکی از مراکز اصلی پخش مستقیم انواع خرمای صادراتی به شمار می رود و پیشنهادات ویژه ای برای شما دارد.

بهترین نوع خرما مضافتی ایران کدام است؟

همیشه وقتی که صحبت از بهترین ها به میان می آید، باید که این ویژگی بهترین، از چه نظر و برای چه بازاری بوده است. در بازار خرید و فروش خرما، بهترین نوع خرما با توجه به نوع بازار هدف، می تواند متفاوت باشد.
به عنوان مثال ویژگی هایی که بهترین نوع خرما مضافتی برای بازار داخل داشته با ویژگی های بهترین نوع خرما مضافتی صادراتی، تفاوت داشته است. چرا که ممکن است بازار هدف شما در بازار داخل، کیفیت درجه دو خرما، برایشان بهترین باشد. اما برای بازار هدف صادراتی، شما همواره باید بالاترین درجه کیفی را ارائه بدهید.
در حال حاضر در کشور ما، بهترین نوع خرما مضافتی جنوب ایران، خرمای مضافتی بم است. بم کرمان یکی از مراکز اصلی تولید کنندگان خرما مضافتی به شمار آمده که دارای آب و هوایی مساعد و نخلستان هایی سر به فلک کشیده است.
سالیانه چندین و چند هزار تن خرما در بم کرمان برداشت و به بازارهای داخلی و خارجی، ارسال می گردد. بهترین نوع خرما مضافتی بم عاری از هر گونه آفت زدگی و لهیدگی بوده و در بسته بندی هایی با ارقام کاملا یکدست، به عرضه می رسد.
از طرفی خرمای مضافتی صادراتی بم، قیمت مناسبی هم داشته و تجار می توانند با خیال راحت، خرید خود را در تناژ بالا انجام دهند. در اینصوررت می توانند حاشیه سود خیلی بالایی را از صادرات خرما مضافتی تجربه نموده باشند.

بهترین خرما مضافتی ایران - خرما خومی
بهترین خرما مضافتی ایران – خرما خومی

خرید عمده خرما مضافتی صادراتی بم

بهترین خرما مضافتی ایران در منطقه بم کرمان برداشت می گردد. اما این بدان منظور نیست که رقم برداشتی سایر مناطق مانند جیرفت یا منطقه سراوان و ایرانشهر سیستان و بلوچستان، کیفیت پایینی داشته است.
با توجه به اینکه تنها با خرید عمده خرما مضافتی صادراتی بم بوده که تجار می توانند سود خوبی از صادرات کنند؛ مسئله چگونگی خرید و نرخ قیمت خرما، اهمیت زیادی دارد.
در حال حاضر بنظر می رسد که اگر خریداران و تجار بتوانند خرمای مورد نیاز خود را از مراکز فروش مستقیم خریداری کنند، قطعا خریدی اقتصادی تر در انتظارشان خواهد بود.
خرما خومی با حضور در دل نخلستان ها، این امکان را برای شما مشتریان فراهم کرده تا در کمترین زمان ممکن، سفارش خرید بهترین خرما مضافتی ایران را با قیمت رقابتی انجام دهید. کافی است همین حالا با مشاورین ما در ارتباط باشید. همچنین این امکان وجود داشته که خرمای مضافتی صادراتی بم در تهران را هم به شکل تازه و تضمین شده تحویل بگیرید.

3/5 – (2 امتیاز)
3

  1. سلام وعرض ادب و احترام خدمت شما بزرگوار، بنده از خرید خرما مضافتی از مجموعه خومی و مدیریت این مجموعه بسیار راضی هستم و باعث خوشحالی بنده هست که با شما آشنا شدم، برایتان آرزوی بهترینها رو دارم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما