قیمت خرما پیارم امروز + سفارش از دل نخلستان

زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت خرما پیارم امروز برای آن دسته از تجار و صادر کنندگان خرمایی که می خواهند برای ماه رمضان 1402-1403 فروش بالا و حاشیه سود خوبی را تجربه کنند؛ اهمیت زیادی دارد. اما آیا فقط قیمت خرمای پیارم مهم است؟ کیفیت این خرما هیچ نقشی در میزان تقاضای آن در بازارهای داخلی و بین المللی ندارد؟ قطع به یقین پاسخ منفی است. اغلب مشتریان، به دنبال مراکز فروشی هستند که دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه می نمایند. خرما خومی برای این دغدغه متقاضیان خرما پیارم درجه یک صادراتی، پیشنهادات ویژه ای دارد.
شما هم اگر به دنبال استعلام قیمت روز خرما پیارم جنوب هستید می توانید همین حالا با مشاورین ما در تماس مستقیم باشید.

خرما پیارم صادراتی کجا برداشت می شود؟

پیارم یا piarom یکی از واریته های گران قیمت، لوکس، اما خوش طعم و پرفروش در بازار داخلی و خارجی خرمای ایران است. این محصول دارای رنگ قهوه ای تیره، با پوست و گوشت چسبیده بهم است و طعم بی نظیری دارد. از خواص مصرف خرمای پیارم ارگانیک و مرغوب هم که هر چه بگوییم واقعا کم است!
بازار پسند فوق العاده خرمای پیارم سبب شده تا این محصول مورد توجه تجار و صادر کنندگان خرمای ایران قرار بگیرد. اما با توجه به اینکه منطقه برداشت خرما نقش مستقیمی در کیفیت خرمای صادراتی دارد، مهم است که شما خرما پیارم صادراتی کدام منطقه را خریداری می نمایید.
در حال حاضر منطقه حاجی آباد هرمزگان، قطب اصلی برداشت بهترین خرما پیارم صادراتی ایران به شمار می رود. خاک حاصلخیز، آب و هوای مساعد و گرمسیری، پتانسیل بالای زمین های کشاورزی و حضور کشاورزانی باتجربه و باهمت در این منطقه، خرمایی ناب و اعلا را به دنیا معرفی نموده است.
اگر چه در حاجی آباد هرمزگان شاهد برداشت خرمای ناب و درجه یک از واریته پیارم هستیم، اما آیا در تمامی مراکز فروش عمده خرما، کیفیت خوب و قیمت مناسب ارائه می شود؟ قیمت خرما پیارم امروز چه نرخی در بازار ایران دارد؟ یک مرکز فروش معتبر، چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا خرید شما تجار؛ مطمئن و با قیمت مناسب انجام شود؟

قیمت روز خرما پیارم

عوامل موثر بر قیمت خرما پیارم امروز کدام اند؟

قیمت خرما پیارم امروز می تواند با توجه به عوامل مختلفی، نوساناتی هم داشته باشد. از آنجا که اغلب تجار می خواهند بازار فروش ویژه ماه مبارک رمضان را از دست ندهند، قطعا خرید خرما پیارم درجه یک صادراتی با قیمت روز و کاملا رقابتی؛ حاشیه سود خوبی را برای آنان رقم خواهد زد. در اینجا به چند عامل قابل توجه در قیمت خرمای پیارم خواهیم پرداخت:

  • کیفیت خرما (عواملی چون شکرک زدن، لهیدگی، ترشیدگی و کرم زدگی می توانند در کاهش قیمت خرما پیارم موثر باشند)
  • فصل برداشت خرما پیارم
  • میزان تناژ خریداری شده
  • نحوه سفارش (از دل نخلستان یا با حضور واسطه)
  • نوع و وزن بسته بندی خرما

در حال حاضر بهترین قیمت خرما پیارم امروز (در سال 1402 و رمضان 1403) را می توانید از نمایندگی خرما خومی بخواهید. چرا که این مجموعه با حضور در نخلستان ها، نظارت بر کیفیت بسته بندی و ارقام جدا شده خرمای پیارم داشته است. همین موضوع سبب می گردد تا خریدی مطمئن در انتظار شما تجار و صادر کنندگان خرما باشد. چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت!

قیمت خرما پیارم امروز

سفارش خرما پیارم تازه و صادراتی با قیمت مناسب

تازگی، عدم ترشیدگی و لهیدگی خرما، از نکات قابل توجه هنگام سفارش خرما پیارم برای بازارهای صادراتی به شمار می آیند. هم اکنون این امکان فراهم شده تا از طریق مجموعه خرما خومی، خرید عمده خرما پیارم درجه یک حاجی آباد بدون واسطه از دل نخلستان انجام شود. شما با خرید از بازرگانی ما، بهترین قیمت خرما پیارم امروز را سفارش خواهید داد.
تجار و صادر کنندگان خرما پیارم می توانند همین حالا با مشاورین ما در تماس مستقیم باشند.

3/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما