خرمای سایر بدون هسته | خرید عمده | قیمت ارزان | کیفیت درجه یک

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرمای سایر بدون هسته یکی از پرفروش ترین ها در انواع خرما به شمار می رود چرا که این نوع خرما حدود 45% از صادرات خرمای ایران را در بر گرفته است. خرما سایر را شیرین ترین خرما در بین واریته های آن معرفی کرده اند. قند بالا با سلولز پایین یکی از ویژگی های مهم خرما سایر است. به دلیل قرار گرفتن این نوع خرما در دسته خرماهای نیمه خشک، حمل و نقل و نگهداری آن به سهولت انجام می شود و نیازی ب امکانات گران قیمت مانند یخچال های مخصوص نیست. صادرات خرما استعمران یا همان خرمای سایر بدون هسته بیشتر به کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی، استرالیا و کشورهای عربی صورت می گیرد.
برای خرید خرمای سایر بدون هسته و مرغوب می توانید با ممتاز ترین نمایندگی در این زمینه به نام خرما خومی در ارتباط باشید و بهترین محصول را برای تجارت خود انتخاب کنید.

خرمای سایر بدون هسته

یکی از محبوب ترین خرماها در بین مردم ایران و خارجی، خرمای سایر بدون هسته به حساب می آید. خرما سایر با شکل بیضی، با رنگ قهوه ای تیره متمایل به سیاه یا قرمز همراه با قند بسیار بالا می باشد. قند طبیعی آن حدود 75% است. خرما استعمران یا همان خرمای سایر به دلیل قابلیت آسان جدا شدن هسته از گوشت آن بیشتر به صورت بدون هسته استفاده می شود. از خواص خرمای بدون هسته سایر می توان به شیرینی بالا و کاربرد زیاد آن، بسیار مفید برای افراد کم خون، تقویت استخوان های بدن اشاره کرد. خرمای بدون هسته بیشتر در صنایع کیک پزی، شیرینی پزی و کلوچه طرفدار دارد چرا که هم از قند بسیار بالایی برخوردار است و هم بدون هسته است و دیگر نیازی به مرحله هسته گیری ندارد.

خرما سایر بدون هسته خوزستان

خرمای سایر بدون هسته بیشتر در چه شهرهایی کشت می شود؟

خرما سایر خوزستان یکی از محبوب ترین انواع خرماها به شمار می رود که بیشتر در شهرهای جنوبی کشت می شود. بیشترین نخلستان های خرما سایر در خوزستان دیده می شود که بخش اعظمی از صادرات خرما در ایران را به خود اختصاص داده است.
یکی از اصلی خرمای سایر بدون هسته با خرما پیارم بدون هسته یا خرما کبکاب بدون هسته در میزان قند آن است که در آن 75% قند طبیعی وجود دارد.

خرید خرمای سایر بدون هسته درجه 1 از ما

برای خرید بهترین و مرغوب ترین خرمای سایر بدون هسته می توانید از خرماخومی بدون هیچ واسطه ای خریداری کنید. این مرکز با حذف واسطه ها می تواند بهترین قیمت خرمای بدون هسته را به شما دهد. برای ثبت سفارش خود، با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان آن ها بهره ببرید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما