خرمای زرد زاهدی | فروش عمده خرمای رسیده | اعلاء

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرمای زرد زاهدی یا همان خرمای زاهدی رسیده و اعلاء، میزان تقاضای زیادی در بازار خرید و فروش خرما دارد. هم اکنون تجار به دنبال خرید عمده این واریته از خرمای قصب، با قیمت مناسب هستند. در نمایندگی خرما خومی این امکان وجود داشته تا تمامی تجار و خریداران عمده، بتوانند دو اصل قیمت و کیفیت متناسب با هم را از خرمای زاهدی جنوب (خوزستان) خریداری کنند. اگر شما هم دغدغه قیمت و کیفیت دارید، در پایان این مقاله قطعا با خیالی آسوده خرید خود را از این مجموعه انجام خواهید داد.

خواص خرمای زرد زاهدی

از آنجا که در بازارهای خرید و فروش خرما، پای سلامت انسان ها و مصرف کنندگان در میان است؛ مهم بوده که خرمایی ارگانیک و باکیفیت به دست آنان رسد. حال آنکه متأسفانه شاهد برخی از عرضه کنندگان ناشناخته بوده ایم خرمای درجه 2 و بی کیفیت را بجای خرمای درجه یک و ارگانیک به بازار عرضه می دارند. خرمای زرد زاهدی واریته ای پر از خواص و مواد معدنی است. اما این خواص در صورتی که خرما به صورت کاملا ارگانیک برداشت شده باشد، نصیب مصرف کنندگان آن خواهد شد.
این واریته از خرمای قصب جنوب؛ دارای ویتامین های k و A بوده و سرشار از تیامین است. بسیاری از ورزشکاران از خرمای زاهدی در رژیم غذایی خود به مقدار کافی استفاده می نمایند تا انرژی آنها در طول روز را تأمین نموده باشد.
این خواص خرما زاهدی سبب شده تا همواره در بازارهای فروش خرما، شاهد نرخ بالای فروش این واریته باشیم. از طرفی میزان رطوبت کم خرمای قصب سبب شده تا حمل و نقل آن آسان بوده و صادرات این خرما به آسانی صورت پذیرد.

خواص خرمای زرد زاهدی

خرید خرمای زرد زاهدی مرغوب

تجار و خریداران عمده همواره به دنبال خرید خرمایی مرغوب و درجه یک هستند. چرا که می دانند در صورت صادرات خرما به بازارهای بین المللی، این کیفیت خرما است که در درجه اول؛ خواهان دارد. حال اگر خرمای درجه یک با قیمت مناسبی هم همراه باشد، قطعا نرخ فروش شما به عنوان تجار یا صادر کننده خرما، بیشتر و بیشتر خواهد شد.
خرمای زرد زاهدی که با روش های کاملا ارگانیک از نخلستان های جنوب کشور برداشت شده، پس از سورتینگ و جداسازی ضایعات، بسته بندی می شود. بسته بندی خرمای زاهدی یکی دیگر از نکاتی است که برای متقاضیان خرید عمده، اهمیت بالایی دارد.
با توجه به حضور واسطه ها و دلالان بازار خرما، هم اکنون امکان خرید خرمای زاهدی مرغوب با کمی دغدغه همراه بوده است. چرا که ممکن است خریداران نتوانند خریدی مستقیما از دل نخلستان ها، خرمای زاهدی را تحویل بگیرند. همین دست شدن خرما کافی است تا شاهد پایین آمدن کیفیت خرما باشیم.
خوشبختانه بازرگانی Khomi Dates یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش عمده خرما زاهدی اعلای جنوب بوده است. این مجموعه با نظارت مستقیم بر تمامی فرآیندهای سورتینگ تا بسته بندی خرما، به شکل تضمین شده بسته بندی هایی با ارقام کاملا یکدست و مرغوب را روانه بازار می نماید.

خرید خرمای زرد زاهدی مرغوب

بهترین قیمت عمده خرما زاهدی خوزستان

قیمت عمده خرمای زرد زاهدی خوزستان می تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد. از جمله این عوامل می توان به کیفیت ارقام خرما، نوع سورتینگ، نوع و وزن بسته بندی خرما، میزان تناژ خریداری شده، فصل برداشت خرما و نحوه سفارش (مستقیم یا غیر مستقیم) اشاره داشت.
هم اکنون این امکان فراهم شده تا تمامی خریداران عمده بهترین خرمای زاهدی صادراتی، بتوانند مستقیما از دل نخلستان های جنوب، سفارش خرید خود را بدون هیچ واسطه ای به ثبت برسانند. این یعنی همان خرید با بهترین قیمت عمده.

2/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما