بهترین خرمای ربی بلوچستان + سفارش تناژ بالا + قیمت ارزان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بهترین خرمای ربی بلوچستان را می توانید با ارزان ترین قیمت ممکن، در تناژ بالا سفارش دهید. مشاورین ما، ضمن ارائه لیست قیمت روز خرما ربی صادراتی، خریدی مطمئن را برای شما رقم می زنند.
شاید برای شما جالب باشد که بدانید استان پهناور سیستان و بلوچستان، از پتانسیل ویژه ای در تولید خرما برخوردار است. در این منطقه بیش از ۳۰ رقم خرما برداشت می گردد که بهترین و محبوبترین آنها، خرمای ربی است.
آیا می دانید که بهترین خرمای ربی بلوچستان در کدام مناطق این استان، برداشت می گردد؟ چگونه می توان رقم درجه یک و صادراتی ربی را سفارش در تناژ بالا، با قیمت ارزان داد؟
گروه بازرگانی خرما خومی، پیشنهادات ویژه ای برای شما عزیزان دارد.

بهترین خرمای ربی بلوچستان

بهترین خرمای ربی بلوچستان

یکی از استان های خرماخیز کشور ما، استان پهناور سیستان و بلوچستان است. این منطقه با دارا بودن آب و هوای گرمسیری و نخلستان های سر به فلک کشیده، از قطب های بزرگ تولید و صادرات خرمای ارگانیک ایران به شمار می آید. جدای از ارقامی مانند مضافتی، پیارم، زاهدی و غیره، به جرئت می توان گفت که خرما ربی بلوچستان، یکی از بهترین واریته های این منطقه به شمار می آید.
خرمای ربی سیستان و بلوچستان در انواع خرما ربی ایرانشهر و خرما ربی سراوان در بازار شهرت دارد. این خرما، بور و مشکی رنگ بوده، اندازه آن به ۵ سانتی متر می رسد. خرما ربی را در دسته ارقام خشک و نیمه خشک می شناسند که از ماندگاری خوبی هم برخوردار است.
برخی از تجار تازه کار، ممکن است خرمای ربی را با خرمای پیارم اشتباه بگیرند. جدای از تفاوت ظاهری میان خرما ربی و پیارم، می توان به قیمت ارزانتر خرمای ربی نسبت به خرمای پیارم اشاره کرد.
شایان ذکر است که خرما ربی سیستان و بلوچستان به واسطه کیفیت عالی و قیمت مناسبی که داشته، عمدتا به بازارهای بین المللی صادرات می گردد.

قیمت خرما ربی سیستان و بلوچستان

قیمت خرما ربی سیستان و بلوچستان با سفارش مستقیم

با توجه به اینکه در خرید عمده خرما ربی برای صادرات، علاوه بر کیفیت، قیمت هم مهم است، آیا می دانید که قیمت خرما ربی به چه فاکتورهایی وابسته می باشد؟
قیمت خرما ربی صادراتی در درجه اول به میزان کیفیت ارقام خرما، میزان درشتی و گوشتی بودن و سایز آن بستگی دارد. سپس نحوه و میزان سورتینگ و کیفیت بسته بندی خرما، از دیگر عوامل موثر در نرخ خرمای ربی محسوب می گردند.

در حال حاضر گروه بازرگانی خرما خومی، با نظارت کامل بر کلیه مراحل سورتینگ و بسته بندی خرما ربی، امکان سفارش این خرما در تناژ بالا را با قیمت ارزان فراهم آورده است. بهترین خرمای ربی بلوچستان را با قیمت رقابتی، از ما بخواهید.

4.9/5 – (22 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما