خرید خرمای دستچین کبکاب | بهترین بسته بندی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرید خرمای دستچین کبکاب با قیمت رقابتی و بهترین و لوکس ترین بسته بندی ها، هم اکنون از مجموعه خرما خومی امکان پذیر است. خریداران می توانند از مشاوره رایگان بهره برده و خریدی مطمئن را تجربه نمایند.
یکی از چالش های جدی خریداران خرما، این است که خرمای فله بخرند یا خرمای دستچین شده؟ این موضوع را می تواند از دو منظر مورد بررسی قرار داد. طبیعتا فرقی نمی کند که شما به عنوان تاجر خرما، خرمای فله یا دستچین می خرید، باید کیفیت قابل قبولی را برای ارائه به بازارهای بین المللی؛ داشته باشید.
در حال حاضر گروه بازرگانی خرما خومی یکی از مراکز معتبر در پخش خرما کبکاب فله و دستچین شده با بهترین بسته بندی بوده است. در ادامه با نحوه خرید این محصول بیشتر آشنا خواهید شد.

چرا خرید خرمای دستچین کبکاب؟

خرما در نخلستان های سر به فلک کشیده جنوب کشور، پس از برداشت، به دو صورت به کارگاه های بسته بندی و سورتینگ ارسال می گردد. این دو صورت عبارتند از:

  1. خرمای فله
  2. خرمای دستچین شده

این موضوع پیرامون برداشت خرمای کبکاب هم صدق می کند. اما کدام نوع خرمای کبکاب؟ حتما می دانید که خرما کبکاب به دو شکل کم شیره و ویژه صادرات و پرشیره ویژه مصارف داخلی، بسته بندی و عرضه می گردد. اگر چه کیفیت هر دو نوع روش برداشت خرما کبکاب نباید تأثیری در کیفیت نهایی خرما داشته باشد، اما بنظر می رسد که خرمای کبکاب پرشیره و ویژه مصارف خوراکی داخل، بهتر است به شیوه دسچین شده برداشت و سپس بسته بندی گردد. در اینصورت شاهد کیفیت بالایی از واریته کبکاب خواهیم بود.
در حال حاضر شاهد آن هستیم که خرما کبکاب عمدتا در بسته بندی های کریستال عرضه شده و با توجه به طعم و مزه و پرکالری بودنش، طرفداران زیادی در بازار داخلی و خارجی دارد.
پس این شما به عنوان خریدار هستید که تصمیم می گیرد خرید خرمای دستچین کبکاب را انجام دهید یا اینکه خرید فله؟ در واقعا همه چیز به نوع بازار هدف شما تجار گرامی بستگی خواهد داشت.

خرمای کبکاب دستچین شده
خرمای کبکاب دستچین شده

فروش خرمای کبکاب بوشهر با بهترین بسته بندی

در جنوب کشور، بوشهر یکی از قطب های تولید خرمای کبکاب به شمار می آید. در واقع اگر قصد خرید خرمای دستچین کبکاب را دارید، بهتر است از منبع اصلی برداشت این محصول، خرید خود را انجام دهید.
اما آیا از نظر اقتصادی، هزینه رفت و آمد به جنوب کشور، می صرفد؟ آیا می توانید مدت زمان زیادی را برای خرید خرما کبکاب صرف کنید تا شاید خرمایی باکیفیت و قیمت مناسب را تهیه نمایید؟
قطعا با حضور در دل نخلستان های بوشهر و رؤیت بار، می توان خریدی مطمئن از کیفیت ارقام خرما و بسته بندی آن داشت. اما نه برای خریدارانی که از راه دور و حتی تاجران در خارج کشور که این محصول را می خواهند!
در اینجاست که فروش خرمای کبکاب بوشهر با بهترین بسته بندی و مستقیم از دست باغدار، می تواند خیال تمامی خریداران را راحت کند.
خوشبختانه مجموعه خرما خومی توانسته با حذف کامل واسطه ها، ضمن ارائه بهترین قیمت خرمای کبکاب در بازار، امکان خرید آنلاین این واریته را برای شما عزیزان فراهم نموده باشد. پس همین حالا با مشاورین ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما