خرما شاهانی خشک درجه یک | راهنمای خرید عمده

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرما شاهانی خشک درجه یک جهرم را می توانید با قیمت عمده و بدون واسطه از مجموعه ما خریداری کنید. راهنمای خرید عمده بهترین خرما شاهانی ایران را می توانید از طریق این سایت و مشاورین ما دریافت نمایید.
یکی از ارقام شیرین خرمای ایران، خرما شاهانی است که به همین سبب، طرفداران زیادی دارد. این خرما عمدتا در استان فارس و منطقه جهرم برداشت شده و کیفیت ویژه ای هم دارد.
اما با توجه به اینکه شاهد حضور واسطه ها و برخی از مراکز عرضه کننده ناشناخته در زمینه فروش عمده خرما هستیم، به نظر می رسد که خرید عمده خرما شاهانی درجه یک، خریداران را با نگرانی زیادی مواجه نموده است.
خرما شاهانی هم به صورت تر و هم به صورت خشک در بازار قابل دسترسی است. مجموعه خرما خومی راهنمای خرید عمده خرما شاهانی جهرم با قیمت مناسب برای شما خریداران و تجار می باشد.

خرما شاهانی خشک اعلا

واریته شاهانی را شاید شما همانند واریته هایی چون مضافتی، پیارم، زاهدی و … نمی شناسید. اما باید بدانید که این خرما، یکی از شیرین ترین خرماهای ایران است که باریک، کشیده و نوک تیز می باشد. خرمای شاهانی غالبا با رنگ قهوه ای روشن مشهور بوده اما در آن رنگ قهوه ای مایل به زرد هم دیده شده است.
مصرف خرما شاهانی چه به صورت خشک و چه به صورت تر، لذت خاصی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده است. این موضوع سبب شده تا شاهد سهم خوبی از میزان تناژ صادراتی خرما شاهانی درجه یک اعلاء به دیگر کشورهای همسایه باشیم. در حال حاضر صادرات خرما شاهانی به روسیه، از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده و بازار پسند خوبی در این کشور دارد.
خرما شاهانی خشک اعلاء هر چه دارای اندازه درشت تر باشد، قطعا نوع مرغوب تری دارد. علاوه بر آن، این خرما با هیچگونه آفت زدگی یا لهیدگی عرضه شده و قیمت مناسبی هم دارد.
نکته قابل توجه اینکه بسیاری از خریداران خرما شاهانی را با خرما ربی اشتباه می گیرند. اما باید گفت که خرما شاهانی پوست نازک تری نسبت به خرما ربی داشته است.

بهترین خرما شاهانی
بهترین خرما شاهانی

راهنمای خرید عمده خرما شاهانی درجه یک

اغلب تجار و بازرگانان خرما، به دنبال خرید عمده خرما شاهانی درجه یک در تناژ بالا هستند. این موضوع نگرانی های زیادی را برای تجار به همراه داشته است. خصوصا اینکه شرایط اقتصادی جامعه ایجاب کرده تا شاهد حضور دلالان و واسطه های زیادی در بازار فروش خرما باشیم.
خرما شاهانی در بسیاری از مراکز فروش خرما عرضه می گردد. اما اینکه چگونه می توان خرید عمده این خرما را با قیمت و کیفیت متناسب با هم انجام داد، اهمیت فراوانی دارد.
در خرید عمده خرما شاهانی خشک درجه یک اعلا، توجه به اندازه رقم، یکدست بودن آن، نداشتن هیچگونه جسم خارجی در بسته بندی خرما، کیفیت بسته بندی خرما و قیمت آن، برای تجار، خیلی مهم است. چرا که اگر کیفیت خوبی از خرمای مد نظر را خریداری کنند، قطعا با ضرر زیادی مواجه خواهند شد، چرا که در تناژ بالا خرید نموده اند.
اما خوشبختانه مجموعه خرما خومی با سابقه درخشان فعالیت در بازار فروش و صادرات انواع خرما، راهنما و مشاور شما در امر خرید عمده خرما شاهانی جهرم خواهد بود.
شما می توانید بهترین قیمت خرما شاهانی را با تضمین در کیفیت، در تناژ بالا از مجموعه ما سفارش خرید دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما