خرما کلوته صادراتی درجه یک | سفارش با بهترین بسته بندی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرما کلوته صادراتی درجه یک با بهترین بسته بندی، قیمت رقابتی در این مجموعه دارد. شما می توانید در کمترین زمان ممکن سفارش خرید عمده خود را ثبت کنید.
یکی از واریته های تجاری خرمای ایران، خرمای کلوته یا کلیته است. این خرما در بالاترین کیفیت خود در استان کرمان و منطقه جیرفت، برداشت می گردد. با توجه به اینکه ممکن است کیفیت های متفاوتی از این خرما در بازار وجود داشته باشد، آیا می دانید که چگونه می توان بهترین خرمای کلوته صادراتی را خریداری کرد؟

تولید خرما کلوته با بهترین بسته بندی

خرما کلوته به سبب شباهت بسیار زیادی که با خرمای مضافتی دارد، از محبوبیت زیادی در بازار داخل و خارج برخوردار است. در واقع خیلی از خریداران خرمای کلوته سوپر را با خرمای مضافتی، اشتباه می گیرند. اما در این میان، قیمت خرمای کلوته مناسب تر بوده و با توجه به طعم بی نظیر و ماندگاری بالا، رقم تجاری و پرسودی تلقی می گردد.
در حال حاضر مناطقی چون جیرفت، عنبرآباد، کهنوج و سایر شهرهای جنوبی کشور، از مناطقی هستند که تولید خرمای کلوته درجه یک را انجام می دهند.
در این میان خرما کلوته صادراتی جیرفت یکی از ارقام اعلا به حساب آمده که شهرت جهانی دارد. این محصول مطابق با سفارش خریداران، سورتینگ؛ جداسازی و بسته بندی می گردد. این خرما در بسته بندی های فله و کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی به عرضه می رسد.
با توجه به بازار هدفی که هر فروشنده ای داشته، خرما کلوته می تواند حتی در بسته های ۴۰۰ الی ۵۰۰ گرمی و به تعداد ۱۲ عدد در کارتن های مادر، قرار بگیرد.

خرما کلوته صادراتی
خرما کلوته صادراتی – خرما خومی

سفارش خرما کلوته صادراتی درجه یک

بسته بندی خرما کلوته یکی از نکات مهم در بازارهای رقابتی بین المللی محسوب می گردد. در واقع هر چه کیفیت خرما بالاتر، اندازه آن درشت تر، اما بسته بندی آن شکیل و مناسب نباشد؛ قطعا نمی توان بازار خوبی برای آن در نظر گرفت.
خرما کلوته صادراتی درجه یک واریته ای است که در بسته بندی خود، ارقام کاملا یکدست دارد. فاقد هر گونه رقم آفت زده بوده و به شکل حرفه ای سورتینگ شده است.
اگر شما هم می خواهید بهترین قیمت و کیفیت خرمای کلوته صادراتی را سفارش عمده دهید، می توانید روی مجموعه خرما خومی، حساب ویژه ای باز کنید.

در این مجموعه قیمت خرما کلوته سال ۱۴۰۱ عرضه شده و شما می توانید ارزانترین خرمای کلوته کرمان را بدون واسطه سفارش دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما