قیمت خرمای کلوته جیرفت + راهنمای خرید عمده

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت خرمای کلوته جیرفت کرمان با توجه به کیفیت و مرغوبیت این رقم از خرمای صادراتی، قیمت اقتصادی است. شما می توانید با دریافت راهنمای خرید عمده خرما کلوته درجه یک، به صورت فله ای یا بسته بندی شده، خریدی مطمئن را از طریق نمایندگی خرما خومی تجربه نمایید.
آیا می دانید که در بازارهای پر از واسطه گری امروزی، چگونه می توان بهترین خرما کلوته صادراتی را خریداری کرد؟ قیمت خرما کلوته امروز، چه نرخی در بازار ایران دارد؟ خرما خومی پیشنهادات ویژه ای برای تمامی خریداران، خصوصا تاجرین دارد.

خرما کلوته درجه یک

برای تاجرین و خریداران عمده خرما، بی تردید شناخت رقم درجه یک خرمای کلوته مهم است. این واریته به سبب ماندگاری بالا، طعم و مزه بی نظیر و خواص عالی، از ارقام پرفروش صادراتی به شمار می آید.
اما وقتی صحبت از صادرات خرما کلوته به میان می آید، قطعا کیفیت رقم و حتی کیفیت و نوع بسته بندی خرما مهم تلقی می شود. خرما کلوته ای مرغوب، اعلاء و ویژه صادرات است که به هیچ وجه دارای رقمی بلبل خورده یا لهیده نیست. همچنین در بسته بندی این خرما، هیچگونه جسم خارجی وجود نداشته و کاملا بهداشتی است.
فرآیند سورتینگ، روغن زنی و بسته بندی خرما کلوته یا کلیته، از مهم ترین عوامل در بالا رفتن یا پایین آمدن کیفیت این محصول بوده اند. بدون شک شناخت مراکز پخش عمده که به شکل تضمین شده بسته بندی خرما را انجام می دهند، در خرید عمده خرما کلوته درجه 1، نقش فزاینده ای خواهد داشت.

خرما کلوته درجه یک
خرما کلوته درجه یک

قیمت خرمای کلوته جیرفت 1401

اگر چه برای تجار یا خریداران عمده خرمای کلوته، کیفیت این رقم، مهم است، اما نمی توان از نقش قیمت خرمای کلوته جیرفت هنگام خرید آن، صرف نظر کرد. خصوصا در سال 1401 که شاهد نوسانات شدید ارزی بوده ایم و بنظر می رسد که قیمت هر محصولی، حداقل 2 الی 3 برابر گرانتر شده است.
قیمت خرمای کلوته جیرفت با توجه به کیفیت خود رفم خرما، نوع و وزن بسته بندی، فصل برداشت و میزان تناژ خریداری شده، متفاوت است. اما اگر شما بتوانید خرید عمده خرما کلوته صادراتی را از نمایندگی های پخش مستقیم انجام دهید، قطعا خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت خواهید داشت.

فروش عمده خرما کلوته جیرفت

در حال حاضر خرما خومی یکی از اولین و معتبرترین مراکز فروش عمده خرما کلوته جیرفت از دل نخلستان به شمار می آید.
تمامی خریداران خرما کلوته، می توانند ضمن استعلام بهترین قیمت خرمای کلوته جیرفت از کارشناسان ما، سفارش خرید خود را در کمترین زمان ممکن، ثبت و سپس تحویل بگیرند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما