خرما مضافتی درجه دو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ایران در تولید خرمای مضافتی همیشه جزوء بهترین ها بوده است. مرغوب ترین خرمای مضافتی را می توانید در کشور ایران خریداری کنید و اکثر خرماهای صادراتی به کشورهای دیگر، خرمای ایران است که با نام کشورهای دیگر در بازار جهانی عرضه می شود. از این رو حتی خرما مضافتی درجه دوم هم طرفدار بسیاری دارد. خرمای مضافتی درجه دو به نسبت خرما مضافتی درجه یک از اندازه ی کوچکتر و کیفیت کمی پایین تر برخودار است.
خریداران خرما درجه دو از ویژگی های این نوع خرما در اطلاع هستند و بیشتر برای صنعت کیک پزی، شیرینی پزی و کلوچه پزی خریداری می کنند.

خرما مضافتی درجه دو

خرما مضافتی درجه دو در بسیاری از صنایع کاربرد بسیاری دارد. صنایع شیرینی پزی یکی از طرفدار های خرما مضافتی درجه دوم به شمار می رود. صادرات خرما مضافتی در اقتصاد کشورمان نقش بسزایی داشته است. این نوع خرما به دلیل رطوبت بالا و شیره فراوان نیاز است، مراحل سورت، بسته بندی و صادرات آن با رعایت بیشتری صورت گیرد. این نوع خرما را حتماً باید پس از جمع آوری، در یخچال و سردخانه نگهداری کنید.

 

خرما مضافتی درجه دو
خرما مضافتی درجه دو

قیمت خرما مضافتی صادراتی ایران

قیمت خرما مضافتی هم مانند دیگر محصولات به شرایط اقتصادی ایران، میزان تقاضای محصول و حجم برداشت محصول بستگی دارد. برای خرمای مضافتی قیمت ثابتی نمی توان در نظر گرفت، قیمت آن با توجه به بررسی همه جوانب سنجیده می شود.

خرید خرما مضافتی عمده

ایران به دلیل شرایط آب و هوایی، مرغوب ترین خرما مضافتی را تولید می کند که بیشتر کاشت این محصول در شهرهای جنوبی بالاخصوص استان کرمان انجام می شود. خرما مضافتی بم در استان کرمان یکی از برترین نوع خرماهاست که به کشورهای خارجی صادر می شود.
بیشترین فروش این واریته خرما در ماه رمضان صورت میگیرد و به قطع قیمت خرما در این ماه بیشتر می شود. برای خرید خرما مضافتی عمده می توانید از مجموعه خرما خومی که تجربه ای طولانی در این صنعت دارد، انجام دهید.

نمایندگی خرما خومی

مجموعه ی خرماخومی سال هاست در این عرصه مشغول به کار است. هدف از این مجموعه این بوده که محصولات با کیفیت را وراد بازار ایران کنند. هم چنین مرغوب ترین واریته های خرما را به کشورهای خارجی صادر می کنند.
کارشناسان این مجموعه آماده خدمت رسانی به تاجران و خریداران عمده خرما مضافتی درجه دو می باشند.
مشاوره رایگان در خصوص تجارت خرما به شما داده می شود.
شما بدون هیچ واسطه ای می توانید خرید خود را فقط با یک تماس ثبت نمایید.

5/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما