فروش خرما کلوته عنبرآباد + قیمت 1402

زمان مطالعه: 3 دقیقه

فروش خرما کلوته عنبرآباد با کیفیت درجه 1 و قیمت بروز و جدید سال 1402 در مجموعه خرما خومی، انجام می گیرد. تجار می توانند بهترین خرما کلوته صادراتی را در بسته بندی عالی با سورتینگ حرفه ای، از ما بخواهند.
کلوته یا کلیته نام رقمی از خرمای درجه یک صادراتی ایران است که شهرت جهانی دارد. این خرما به سبب دارا بودن مشخصات و ویژگی های منحصربفردی چون طعم عالی، ماندگاری بالا و قیمت مناسب، بازار پسند فوق العاده ای دارد. از طرفی شباهت خرما کلوته با خرمای مضافتی هم مزید بر علت شده تا این خرما در بازار، فروش خوبی داشته باشد.
اما آیا می دانید که یکی از مرغوبترین واریته های خرمای کلوته در عنبرآباد کرمان برداشت می گردد؟ چگونه می توان بهترین کیفیت و قیمت خرمای کلوته درجه یک عنبرآباد را خریداری کرد؟ گروه بازرگانی خرما خومی پیشنهادات ویژه ای برای شما تجار و بازرگانان گرامی دارد.

مشخصات خرما کلوته درجه یک عنبرآباد

عنبرآباد کرمان یکی از مناطق با آب هوای بی نظیر جهت کشت خرما خصوصا خرمای کلوته به شمار می رود. این منطقه دارای آب و هوایی خشک و گرم بوده و نخلستان هایی سر به فلک کشیده دارد. به طوری که شاهد بکارگیری بیش از 65 هزار هکتار سطح زیر کشت خرما در این منطقه هستیم.
خرمای کلوته درجه یک عنبرآباد دارای خواص خوب، طعمی بی نظیر و فارغ از هر گونه کرم خوردگی و رقم لهیده بوده است. این محصول از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار بوده و همین امر سبب شده تا حمل و نقل و شرایط انبار آسانی هم داشته باشد.
هر چه خرما کلوته رقم درشت تر، نرم تر و قهوه ای رنگ دارا باشد، می توان گفت که یک رقم مرغوب و درجه 1 است. در حال حاضر عمده تولیدات خرما کلوته ایران به سمت بازارهای خارجی صادرات می گردد. بی شک در این میان نوع و کیفیت بسته بندی خرما کلوته هم اهمیت جدی دارد.

خرمای کلوته درجه یک عنبرآباد
خرمای کلوته درجه یک عنبرآباد

قیمت خرما کلوته صادراتی 1402

علاوه بر مبحث کیفیت و شناخت رقم درجه 1 یک خرما قبل از خرید، قیمت هم اهمیت زیادی برای تجار خواهد داشت. چرا که این افراد می خواهند خرمای درجه یک را در تناژ بالا خریداری کنند. پس اگر قیمت خوب، ارزان و اقتصادی نصیبشان نگردد، قطعا حاشیه سود خوبی را تجربه نخواهند کرد.
قیمت خرما کلوته صادراتی 1401 می تواند نسبت به سال گذشته، با تغییراتی مواجه شده باشد. اما به طور کلی از جلمه عوامل موثر در نرخ خرما کلوته صادراتی، می توان به کیفیت رقم خرما، وزن و نوع بسته بندی، فله یا چیده شده بودن خرما، میزان سورتینگ و نحوه خرید آن اشاره کرد.
اگر شما بتوانید خرید عمده خرما کلوته عنبرآباد یا خرما کلوته جیرفت کرمان را مستقیما از باغدار انجام دهید، قطعا خریدی اقتصادی پیش روی شماست. با این وجود، تمامی واسطه ها حذف شده و می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین قیمت و کیفیت خرمای مورد نیاز خود را خریداری کنید. البته در این میان نوع بازار هدف شما هم مهم است. یعنی شاید اصلا نیاز نباشد که شما خرمای درجه 1 و صادراتی بخرید! اینجاست که یک مرکز فروش خرما کلوته عنبرآباد معتبر می تواند کمک خوبی به شما کند.

بهترین مرکز فروش خرما کلوته عنبرآباد

فروش خرما کلوته عنبرآباد کرمان با کیفیت درجه 1 و قیمت رقابتی، تنها از طریق مراکزی صورت می گیرد که:

  • مستقیما با باغداران یا واحدهای سورتینگ و بسته بندی در ارتباط هستند.
  • تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و تجار را حذف نموده اند.
  • قیمت واقعی بدون هیچ افزایش قیمتی را عرضه می کنند.
  • با ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید، خریدی آگاهانه را برای مشتریان خود رقم می زنند.

با وجود چنین مرکز فروشی، دیگر هیچ تاجری نگران تأمین خرمای ناب و درجه یک برای بازار هدف خود نخواهد بود.
شما می توانید همین حالا از طریق مجموعه خرما خومی، مشاوره رایگان دریافت کرده و سپس سفارش خرید عمده خرما کلوته درجه یک صادراتی را بدون واسطه ثبت نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما