فروش خرما شاهانی تازه + بهترین قیمت بازار

زمان مطالعه: 2 دقیقه

فروش خرما شاهانی تازه و درجه یک ویژه صادرات به بازارهای بین المللی، با بهترین قیمت و امکان خرید مستقیم از دل نخلستان، توسط سایت گروه بازرگانی خرما خومی، به انجام می رسد. خریداران می توانند جهت سفارش با مشاورین ما در ارتباط باشند.

مشخصات خرما شاهانی چیست؟

خرما شاهانی جزو خرماهایی محسوب می شود که در شهرهای مختلف، نام های متنوعی دارد. به طور مثال: خرما شاهانی در شهر میناب به نام شاونی، شناخته شده است. این خرما در دسته خرماهای مرطوب طبقه بندی می شود. اما شما می توانید این خرما را هم به صورت مرطوب و هم به صورت نیمه مرطوب، مصرف نمایید.
از مشخصات بارز این محصول، می توان به نرم و مرطوب بودن آن اشاره کرد. خارک این خرما بسیار مزه شیرینی دارد و اصلاً طعم گس و آزاردهنده ای ندارد. بهترین خرما شاهانی، اخیراً به جز کشورهای همسایه به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شود. خرما شاهانی درجه یک در اوایل فصل پاییز برداشت می شود.
بعد از برداشت، برای مدتی در انبار با دمای 10 تا 20 درجه سانتی گراد، نگهداری خواهد شد. زمانی که خرما شاهانی کاملاً رسیده باشد، ظاهری باریک، کشیده با نوک باریک و رنگ مایل به قهوه ای دارد. در شرایط عادی دارای 40 میلیمتر طول و 18 میلیمتر عرض می باشد.
به طور کلی خرمایی که قرار است به بازارهای بین المللی صادرات گردد، بایستی عاری از هر گونه رقم آفت زده و لهیده باشد. به علاوه نوع و کیفیت بسته بندی خرما صادراتی، در قدرت فروش تجار در بازارهای جهانی، نقش فزاینده ای خواهد داشت. آیا می دانید که کدام یک از مراکز در کشور، فروش خرما شاهانی تازه با کیفیت صادراتی و قیمت مناسب انجام می دهند؟

فروش خرما شاهانی - خرما خومی
فروش خرما شاهانی – خرما خومی

فروش خرما شاهانی تازه با بهترین قیمت بازار

همان طور که مستحضر هستید واریته شاهانی، به دلیل فواید و مزه بسیار خوب، از تقاضای زیادی برای خرید برخوردار است. در بازار فروش خرما شاهانی تازه ممکن است با قیمت های متنوعی روبه رو شوید. در واقع قیمت این محصول، با توجه به شرایط دلار در بازار تغیر می کند و به هیچ عنوان ثابت نمی باشد.
اگر شما هنگام برداشت، این محصول را تهیه کنید، از سود بالایی برخوردار خواهید بود. زیرا قیمت خرما شاهانی در آن زمان بسیار مقرون به صرفه است. اما با این حال قیمت این محصول، به عواملی همچون: نوع بسته بندی، وضعیت صادرات کشور، میزان برداشت محصول و سطح کیفی خرما بستگی دارد.
شما می توانید خرما شاهانی درجه یک را از این نمایندگی با بهترین قیمت روز دنیا خریداری نمایید. جهت اطلاع از قیمت با بخش فروش تماس بفرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما