بسته بندی خرمای شاهانی | راهنمای خرید بی واسطه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بسته بندی خرمای شاهانی با سورتینگ حرفه ای و کیفیت عالی و کاملا یکدست ارقام خرما، می تواند بازار فروش خوبی را برای این واریته رقم بزند. از مجموعه خرما خومی، راهنمای خرید بهترین خرما شاهانی درجه یک را دریافت خواهید کرد.
یکی از ارقام صادراتی و پرفروش این روزهای بازار خرما، خرما شاهانی است. در این میان برای تجار داخلی و خارجی، خرید خرما شاهانی درجه یک با قیمت مناسب، همواره یکی از چالش های اساسی تلقی می گردد. آیا می دانید که از کجا و چگونه می توان خرما شاهانی اعلا ویژه صادرات را سفارش خرید داد؟

مشخصات خرما شاهانی چیست؟

قبل از آنکه بتوانید خرما شاهانی درجه یک صادراتی را خریداری کنید، بایستی با مشخصات آن آشنا شوید. انواع خرما شاهانی موجود در بازار هم به صورت خشک و هم به صورت نرم و مرطوب وجود دارد. همچنین شاهد عرضه دو نوع خرما شاهانی درجه یک و درجه دو در بازارهای فروش خرمای ایران بوده ایم.
هر چه خرما شاهانی، درشت تر و دارای اندازه بلندتری باشد، قطعا از درجه کیفی بهتری برخوردار است. همچنین خرما شاهانی نسبت به دیگر ارقام خرما، شیرینی بیشتری دارد. رنگ این واریته در مرحله ای که کاملا رسیده باشد، قهوه ای روشن بوده و پوست آن کاملا از هسته جدا می گردد.
یکی از مراکز اصلی تولید و برداشت خرما شاهانی، جهرم است. زمان برداشت این خرما، ماه شهریور بوده و بسیاری از تجار جهت خرید خرما شاهانی درجه یک و تازه به جهرم سفر می کنند.
بسته بندی خرمای شاهانی پس از انجام مراحل سورتینگ، جداسازی ضایعات و شستشوی خرما انجام می گیرد. طبیعتا هر چه فرآیند سورتینگ خرما حرفه ای تر انجام گردد، شاهد کیفیت بالایی از این خرما خواهیم بود. این موضوع در قیمت خرما شاهانی هم نقش خواهد داشت.

بهترین خرما شاهانی جهرم
بهترین خرما شاهانی جهرم – خرما خومی

خرید بهترین بسته بندی خرمای شاهانی جهرم

برای آن دسته از خریدارانی که با هدف بازارهای صادراتی و جهانی، اقدام به خرید خرما شاهانی جهرم می نمایند، بسته بندی خرمای شاهانی اهمیت جدی دارد. در واقع کیفیت و نوع بسته بندی این خرما، می تواند در میزان نرخ فروش آن در بازارهای داخلی و خارجی، نقش فزاینده ای را ایفا کند.
در این خصوص متأسفانه شرکت های بسته بندی خرما، چندان قوی عمل نکرده و شاهد بسته های لوکسی نیستیم. پس چاره کجاست؟
خوشبختانه مجموعه خرما خومی یکی از شرکت های معتبر و فعال در زمینه عرضه مستقیم بهترین بسته بندی خرمای شاهانی به شمار می رود. شما می توانید با در ارتباط بودن با مشاورین این مجموعه؛ سفارش خرید آنلاین و بی واسطه خود را در کتمرین زمان ممکن به انجام برسانید.
فروش خرما شاهانی جهرم با قیمت کاملا رقابتی در این نمایندگی، انجام می گیرد. پس همین حالا می توانید با خیال آسود سفارش خود را ثبت نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما