خرمای کلوته کرمان | راهنمای خرید مستقیم و ارزان

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرمای کلوته کرمان در بسته بندی های 5 و 10 کیلویی با ارقام کاملا یکدست، امکان خرید مستقیم و ارزان از مجموعه خرما خومی را دارد. شما می توانید راهنمای خرید بی واسطه و تناژ بالا از خرما کلیته کرمان را از مشاورین ما دریافت کنید.
یکی از بهترین و مرغوبترین خرماهای جنوب ایران جهت بازار داخل و خارج، خرما کلوته یا کلیته است. این خرما در دسته خرماهای نیمه مرطوب ایران قرار داشته و به سبب طعم و مزه خوب و البته ماندگاری بالا، بازارپسند خوبی هم دارد.
اما اینکه تجار چگونه می توانند خرما کلوته درجه یک کرمان را با قیمت ارزانتر از سایر بازارهای کشور خریداری کنند، مسئله بزرگی بوده که بایستی حل شود. چرا که سود این تجار در گرو این امر بوده و اگر خرید اقتصادی حاصل نگردد، قطعا تجارتی پرسود نخواهند داشت.
خرما خومی از مراکزی معتبر در زمینه پخش مستقیم خرمای صادراتی به شمار می آید. بی شک این مجموعه پیشنهادات ویژه ای برای تمامی تجار داخلی و خارجی خواهد داشت.

انواع خرمای کلوته کرمان کدام اند؟

تجار فعال در حوزه صادرات خرما، همواره به دنبال بهترین رقم برای عرضه به بازار جهانی هستند. در حال حاضر خرمای کلوته کرمان یکی از مشهورترین خرماهای صادراتی در دنیا به شمار می رود. ماندگاری بالا، شرایط نگهداری و حمل و نقل آسان و قیمت کاملا اقتصادی این واریته، از اصلی ترین دلایل هستند.
البته نباید از این موضوع غافل شد که رقم کلوته، شباهت بسیاری به رقم مضافتی دارد. این امر یکی دیگر از دلایل محبوبیت خرما کلیته در میان خریداران و تجار بوده است. قیمت خرما کلوته نسبت به قیمت خرما مضافتی، اقتصادی تر و حتی این خرما رقمی گوشتی تر به شمار می آید.
در کرمان، شاهد برداشت بهترین نمونه از خرمای کلوته ایران هستیم. انواع بهترین خرمای کلوته کرمان عبارتند از:

در این میان خرما کلوته جیرفت، نسبت به سایر مناطق، کیفیت بهتر و رقمی مشهورتر بوده است. به گونه ای که حجم زیادی صادرات خرما کلوته جنوب کرمان، به رقم برداشتی در جیرفت نسبت داده می شود.
خرما کلوته درجه یک صادراتی، در بسته بندی های 5 و 10 کیلویی، پس از سورت و روغن زنی، عرضه می گردد. این خرما ارقامی کاملا یکدست و بدون هیچگونه آفت زدگی و لهیدگی داشته است.

خرید خرما کلوته کرمان

راهنمای خرید مستقیم و ارزان خرما کلوته صادراتی (قیمت 1402)

اگر شما هم نگران چگونگی خرید بهترین خرمای کلوته کرمان هستید، حتما از نمایندگی ها و مراکز فروش مختلفی، پرس و جو کرده تا خریدی مطمئن انجام دهید.
اما بنظر می رسد که حضور واسطه ها و دلالان، اجازه خرید با اطمینان کامل از قیمت و کیفیت خرما کلوته را به شما نداده است. چرا که گاها برخی از عرضه کنندگان، محصول پارسال را همراه با محصول امسال به عرضه می رسانند. یا اینکه محصولی درجه 2 را بجای خرمای درجه 1 عرضه می کنند.
اگر می خواهید خرما کلوته صادراتی درجه یک و مرغوب را بدون واسطه خرید کنید، تنها یک راهکار دارید. این راهکار آن است که نمایندگی های معتبر فروش مستقیم خرما در ایران را شناسایی کرده و مستقیم از دست باغدار سفارش خود را تحویل بگیرید.
خوشبختانه گروه بازرگانی خرما خومی با حضور در نخلستان های کرمان، این امکان را فراهم کرده تا خرید عمده خرما کلوته با قیمت کاملا رقابتی و اقتصادی صورت گیرد. شما می توانید بهترین قیمت خرما کلوته 1402 را از ما بخواهید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما